System Mechanic Free 19.0.1.31

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

System Mechanic Free to bezpłatna, ale ograniczona funkcjonalnie wersja popularnego narzędzia do optymalizacji systemu Windows (XP/Vista/7). Skupia w sobie zestaw podstawowych funkcji, pozwalających przeciętnemu użytkownikowi utrzymać porządek na swoim komputerze.

Narzędzie w stosunku do wersji pełnej posiada znacznie ograniczoną funkcjonalność, jednak w zupełności zadowolić powinna użytkowników domowych, którzy cenią sobie porządek w swoim komputerze. Z pomocą System Mechanic Free oczyścimy rejestr systemowy ze zbędnych komponentów oraz pozbędziemy się kłopotliwych wpisów powodujących problemy ze stabilnością systemu, zniwelujemy problemy i zoptymalizujemy połączenie z Internetem, a także uporządkujemy skróty do odinstalowanych programów.

System Mechanic Free wyposażony został także w funkcje optymalizacji pamięci RAM, zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem, podstawowy defragmentator dysków oraz narzędzie do usuwania z dysku zbędnych plików, potrafiące rozpoznawać 50 najpopularniejszych formatów danych, które nie są do niczego potrzebne, a zajmują jedynie wolną przestrzeń na dysku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!