r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SystemUI Tuner 248

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji

SystemUI Tuner to aplikacja zastępująca systemowe, eksperymentalne ustawienia o tej samej nazwie, które pozwalają na modyfikowanie elementów interfejsu urządzenia z Androidem. Program powinien okazać się skuteczny w zestawieniu z każdym telefonem działającym w oparciu o Androida 5.0 lub nowszego.

Do działania nie jest konieczny dostęp roota (choć ułatwi on zadanie). Jeśli nasz telefon nie jest zrootowany, niezbędne będzie natomiast nadanie aplikacji dodatkowych ustawień za pośrednictwem komputera i konsoli ADB, co opisane zostało w samym programie przy uruchomieniu.

r   e   k   l   a   m   a

Po poprawnym skonfigurowaniu aplikacji z naszym urządzeniem, program pozwoli modyfikować ikony na pasku powiadomień Androida oraz zmieniać niektóre ustawienia związane z profilami dźwięków. Znajdziemy tu także tryb demonstracyjny, w którym znalazły się funkcje pozostające na etapie testów i twórca nie gwarantuje ich poprawnego działania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SystemUI Tuner – testowe ustawienia interfejsu na każdym Androidzie

6
OPROGRAMOWANIE 14.04.2017 | Oskar Ziomek

Ustawienia systemu Android kryją w sobie niespodzianki, które jednak często skrupulatnie ukrywane są przez producenckie nakładki. Tak jest na przykład z panelem z eksperymentalnymi ustawieniami interfejsu. Niestety, część producentów usuwa go ze swoich nakładek. Wówczas z pomocą może przyjść zewnętrzna aplikacja: SystemUI Tuner, która pozwoli wspomniane funkcje przywrócić i wykorzystać. Natywne ustawienia interfejsu włączyć można w następujący sposób: najpierw ściągamy pasek powiadomień, tak by widoczny był „trybik” odpowiadający za przejście do pełnej listy ustawień. Zamiast krótko pacnąć,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.