reklama

Szukamy redaktorów i współpracowników

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z mocnym rozwojem i bliską premierą nowej wersji serwisu, w której znalazło się miejsce dla znacznie większej różnorodności treści, szukamy nowych redaktorów. Nasze obecne grono redakcyjne to przede wszystkim pasjonaci i specjaliści, którzy łączą wiedzę, doświadczenie i zamiłowanie do nowych technologii z wewnętrzną potrzebą ekspresji i niesłabnącą ciekawością wszystkiego, co nowe.

Chętnie nawiążemy współpracę z podobnymi ludźmi - zarówno w formie współpracy na odległość, jak i pełnoetatowego zajęcia w siedzibie redakcji we Wrocławiu. Jesteśmy otwarci na miłośników różnych platform - zarówno Windows, jak i Linux, Apple czy urządzeń mobilnych. Blogujecie? Tym lepiej! Potrzebujemy zarówno kolegów do pracy czysto dziennikarskiej, jak i technicznej. Tworzymy katalog oprogramowania, publikacje, demonstracje, materiały wideo i prezentacje. Słowem - możliwości realizacji swoich zainteresowań jest u nas wiele, a miejsce z pięcioma milionami odbiorców miesięcznie wyjątkowe.

Zainteresowanych dołączeniem do naszych szeregów prosimy o kontakt na adres praca@dobreprogramy.pl. Najlepiej, jeśli od razu napiszecie coś więcej o sobie, o swoich doświadczeniach, jeśli to możliwe z przykładami tego, czym możecie się pochwalić. Interesuje nas wszystko, czego nie można znaleźć w typowym CV. Czekamy!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić