Czyżby Motorola RAZR i miała szansę na drugie życie i aktualizację do Androida 4.4?

Czyżby Motorola RAZR i miała szansę na drugie życie i aktualizację do Androida 4.4?

Czyżby Motorola RAZR i miała szansę na drugie życie i aktualizację do Androida 4.4?
Redakcja
27.02.2014 00:26, aktualizacja: 27.02.2014 09:12

Cykl życia systemu na urządzeniach mobilnych jest w ostatnim czasie dosyć krótki. O ile w przypadku tych najtańszych wynosi on najczęściej zero tj. to co kupujemy w sklepie jest ostatnią aktualizacją, o tyle te droższe czasami otrzymują jakieś poprawki od producenta. O te martwić nie muszą się jedynie posiadacze flagowców. Oczywiście mowa tu o Androidzie, bo w wypadku Windows Phone aktualizacja pojawia się niezależnie od tego, ile kosztował dany sprzęt. Co się jednak dzieje w sytuacji, gdy o urządzeniu producent przypomina sobie długo, długo po premierze? Taki los chyba spotka jeden z telefonów jaki bez wątpienia zwraca na siebie uwagę.

Obraz

Motorola RAZR i, bo to o niej mowa, znalazła się na rynku we wrześniu 2012 roku. Szmat czasu i można by myśleć, że jest to już trup. Nie można jednak zapomnieć o niej ze względu na wrażenie jakie robi – niezwykle kompaktowy Android z ekranem 4,3” typu AMOELD, procesorem Intel Atom Z2480, solidną baterią 2000 mAh i niesamowitym, kewlarowym wykonaniem po prostu nie daje o sobie zapomnieć. Urządzenie zadebiutowało z Androidem 4.0.4, otrzymało aktualizację do Androida 4.1.2 i słuch o nim zaginął, podobnie jak po samej Motoroli, która wycofała się z wielu rynków, w tym także i Polskiego. Teraz możemy wejść na oficjalną stronę producenta, sprawdzić aktualizację i przekonać się, że ten model ma otrzymać aktualizację do wersji 4.4.2 KitKat…

Czy to tylko błąd, czy jednak coś prawdziwego? Nie wiemy, dopóki faktycznie nie pojawi się nowa wersja oprogramowania. Trzeba jednak przyznać, że nowy Android mógłby dać temu telefonowi drugie życie. Nadal jest on jak najbardziej do kupienia na rynku telefonów używanych i sprowadzanych zza granicy, nadal również dosyć solidnie się ceni. Nic w tym jednak dziwnego, bo model ten posiada prawdziwą magię, jakiej nie znajdziemy w większości urządzeń dostępnych na rynku. Dokładniej o Motoroli RAZR i przeczytać możecie w recenzji zamieszczonej w labie, a także kilkuodcinkowej serii poświęconej temu urządzeniu, jaka pojawiła się na blogu naszego serwisu. Pozostaje nam czekać, mamy nadzieję, że Motorola da szansę RAZR i.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)