Tabliczka mnożenia z Enterkiem Tabliczka mnożenia z Enterkiem 1.4

Strona główna Android Edukacja i nauka Nauczanie początkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tabliczka mnożenia z Enterkiem to aplikacja mobilna stworzona zgodnie z wytycznymi MEN, która ma zadanie wspierać naukę mnożenia uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jej olbrzymim atutem jest bajeczna oprawa graficzna, którą z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym użytkownikom i połączy naukę podstaw matematyki ze świetną zabawą.

Jak wygląda nauka z aplikacją?

Podczas zabawy z opisywaną aplikacją towarzyszy nam wirtualna i bardzo sympatyczna postać o imieniu Enterek. W dogodny sposób wprowadza ona dzieciaki krok po kroku w świat tabliczki mnożenia. Nauka w tym przypadku odbywa się z wykorzystaniem prostych, interaktywnych mini-gierek i zabaw a motywacją do dalszej nauki są różnego rodzaju odznaczenia i nagrody.

Jak już zostało wspomniane, Tabliczka mnożenia z Enterkiem jest w pełni zgodna z programem nauczania narzuconym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Aplikacja opracowana została przy współpracy z doświadczonymi pedagogów i nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego i z uwzględnieniem sugestii i uwag rodziców.

Aplikacja komunikuje się z użytkownikiem językiem w pełni naturalnym. Twórcy przygotowali edycje dla urządzeń mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • aplikacja do nauki mnożenia dla uczniów klasy I-III szkół podstawowych
  • stworzona zgodnie z wytycznymi MEN
  • nauka połączona z zabawą
  • wiele mini-gierek i zabaw umilających naukę
  • system motywacji poprzez zdobywanie odznak i nagród
  • dostępna za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!