Talon for Twitter Talon for Twitter 3.5.1

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Talon to rozbudowany, nieoficjalny klient serwisu Twitter. Poza zestawem podstawowych funkcji takich jak śledzenie i dodawanie nowych tweetów, oferuje spore możliwości konfiguracji oraz dobrze zaprojektowany interfejs.

Zaraz po uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na nasze konto. Gdy tego dokonamy przywita nas krótki poradnik opisujący podstawowe części programu. Całość przygotowano w języku polskim, tak więc nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem podstaw nawigacji. A ta w dużej mierze opiera się na gestach. Część centralną stanowi strumień nowych wpisów, po prawej skrywają się interakcje, a jeszcze dalej wiadomości. U góry po lewej znajduje się skrót do podręcznego menu w którym znajdziemy pozostałe znane z Twittera kategorie takie jak listy, ulubione, zapisane wyszukiwania itp.

Wygląd i działanie programu możemy edytować w ustawieniach, te podzielono na kilka kategorii: interfejs, oś czasu, synchronizacja, powiadomienia, przeglądarka, zaawansowane, zarządzanie pamięcią i pozostałe. Każda z nich zawiera od kilku o kilkunastu pól, tak więc możliwości personalizacji są ogromne. Talon posiada także funkcjonalne widgety, które mogą wskazywać najnowsze wpisy bądź też interakcje. Wśród ciekawych opcji dodatkowych warto wspomnieć o możliwości planowania automatycznego dodawania tweetów.

Aplikacja nie posiada darmowe wersji testowej. Jednak inwestycja w pełną powinna się opłacić każdemu miłośnikowi Twittera. Przemyślany i dobrze zaprojektowany interfejs oraz ilość dostępnych opcji sprawiają, że Talon jest jednym z najlepszych klientów Twittera na Androida.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!