r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Talon for Twitter 3.5.1

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Talon to rozbudowany, nieoficjalny klient serwisu Twitter. Poza zestawem podstawowych funkcji takich jak śledzenie i dodawanie nowych tweetów, oferuje spore możliwości konfiguracji oraz dobrze zaprojektowany interfejs.

Zaraz po uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na nasze konto. Gdy tego dokonamy przywita nas krótki poradnik opisujący podstawowe części programu. Całość przygotowano w języku polskim, tak więc nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem podstaw nawigacji. A ta w dużej mierze opiera się na gestach. Część centralną stanowi strumień nowych wpisów, po prawej skrywają się interakcje, a jeszcze dalej wiadomości. U góry po lewej znajduje się skrót do podręcznego menu w którym znajdziemy pozostałe znane z Twittera kategorie takie jak listy, ulubione, zapisane wyszukiwania itp.

Wygląd i działanie programu możemy edytować w ustawieniach, te podzielono na kilka kategorii: interfejs, oś czasu, synchronizacja, powiadomienia, przeglądarka, zaawansowane, zarządzanie pamięcią i pozostałe. Każda z nich zawiera od kilku o kilkunastu pól, tak więc możliwości personalizacji są ogromne. Talon posiada także funkcjonalne widgety, które mogą wskazywać najnowsze wpisy bądź też interakcje. Wśród ciekawych opcji dodatkowych warto wspomnieć o możliwości planowania automatycznego dodawania tweetów.

Aplikacja nie posiada darmowe wersji testowej. Jednak inwestycja w pełną powinna się opłacić każdemu miłośnikowi Twittera. Przemyślany i dobrze zaprojektowany interfejs oraz ilość dostępnych opcji sprawiają, że Talon jest jednym z najlepszych klientów Twittera na Androida.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja Twittera na Androida: zmiany widoczne, ale zbyt zachowawcze

2
08.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Chciałoby się napisać: nareszcie. Twitter zaktualizował swoją aplikację na Androida, wprowadzając do jej interfejsu elementy Material Design. Program w końcu wygląda nowocześnie i spójnie z najnowszymi wersjami systemu operacyjnego spod znaku zielonego robota. Dla tych, którzy korzystali z androidowego Twittera dzięki plikom APK pobranym ze źródeł innych niż sklep Google Play, nowy wygląd aplikacji nie zaskakuje. Serwis bowiem od dłuższego czasu pracował nad odświeżeniem wyglądu aplikacji klienta na Androida. Teraz jednak wszystko jest tak, jak Google przykazało i wydanie programu z numerem…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.