Tańsze rozwiązanie TP S.A. dla wymagających

Strona główna Aktualności

O autorze

TP S.A. zaproponowała bardzo ciekawą ofertę dostępu do Internetu dla firm. Jest to szerokopasmowy, symetryczny dostęp do Internetu Frame Relay TP na atrakcyjnych warunkach promocyjnych. Symetryczny dostęp do Internetu w ramach promocji jest dostępny w 2 wariantach: szybkość dołączenia do 1 Mbit/s i szybkość dołączenia do 2 Mbit/s.

W ramach promocji, dostęp do Internetu Frame Relay TP jest świadczony wraz z certyfikatem jakości TP SLA na poziomie progres. SLA to gwarancja utrzymania określonych w umowie parametrów transmisji. Dodatkowo możliwe jest wykupienie usługi zarządzanie urządzeniami CPE. TP S.A. instaluje i konfiguruje rutery CPE oraz będzie nimi zarządzać.

Na cenę rozwiązania 1 Mbit/s składa się opłata instalacyjna 790 zł netto, a abonament wynosi 990 zł netto. Opłata instalacyjna za rozwiązanie 2 Mbit/s wynosi 1190 zł netto, a abonament 1290 netto.

Promocja trwa do 31.03.2005 r. Szczegółowych informacji udzielają przedstawiciele handlowi TP. Więcej informacji można znaleźć na stronach TP S.A. i w załączonych tam dokumentach PDF.

© dobreprogramy
s