r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Taxify

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy

Taxify to aplikacja pozwalająca zamówić taksówki w kilkunastu miastach, głównie w Europie. Aplikacja odczytuje automatycznie lokalizację użytkownika, więc nie trzeba znać adresu, pod który ma przyjechać taksówka.

Galeria programu

Podczas zamawiania transportu Taxify pozwala dobrać samochód do budżetu i bieżących potrzeb. Zamówiona taksówka będzie widoczna na mapie, można więc na bieżąco śledzić jej trasę. Dodatkowo klienci mogą wystawiać oceny kierowcom, co pomaga wybrać odpowiedni transport.

Za przejazdy można płacić kartą kredytową, jeśli zostanie powiązana z kontem w aplikacji. Po każdej podrózy pocztą elektroniczną przyjdzie potwierdzenie płatności i rachunek.

Taxify działa między innymi w Warszawie, Tallinie, Belgradzie, Helsinkach, Grodnie, Wilnie, Rydze, Kijowie i kilku innych miastach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Taxify – europejska konkurencja dla Ubera wjeżdża do Polski (aktualizacja)

12
OPROGRAMOWANIE 07.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Aktualizacja Taxify startuje na polskim rynku (zaczynając od Warszawy) 18 listopada br. Od wejścia Ubera na polski rynek minęły już niemal trzy lata. W tym czasie zdecydowanie więcej robiło się, by na różnych polach zaszkodzić firmie lub jej kierowcom, niż w celu zorganizowania rodzimej konkurencji. Powstały co prawda niezłe aplikacje służące do zamawiania taksówek, które jednak niewiele mają wspólnego z przejazdami współdzielonymi. Sprawniejsi okazują się w tej kwestii Estończycy. W 2013 roku założona została tam firma Taxify. Za pośrednictwem tej usługi można zamówić nie tylko…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.