TeaTV TeaTV 1.4.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TeaTV to darmowe narzędzie do oglądania filmów, seriali i programów telewizyjnych w jakości do 1080p. Aplikacja nie wymaga logowania, a spora część materiałów zawiera polskie napisy.

Po uruchomieniu TeaTV natychmiast otrzymujemy dostęp do głównego okna programu, gdzie widzimy dostępną zawartość podzieloną na liczne kategorie nie tylko pod kątem rodzaju danej treści, ale i popularności wśród oglądających. Wystarczy raptem kilka kliknięć, by rozpocząć oglądanie wybranego przez siebie filmu udostępnionego na zasadzie streamingu (jeśli dysponujemy wolniejszym łączem, to z listy źródeł powinniśmy wybrać obraz w niższej jakości, np. 480p).

TeaTV pozwala na utworzenie listy odtwarzania, a także umożliwia przeglądanie historii oglądanych materiałów. Poza tym użytkownik może skorzystać z funkcji pobierania filmów, seriali czy programów telewizyjnych, by obejrzeć je w trybie offline. W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem narzędzia możemy skorzystać ze specjalnego formularza, opisując zagadnienie w języku angielskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!