TeamViewer TeamViewer 15.15.46

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń
Pobierz program
lub zeskanuj:

TeamViewer to mobilna wersja znanego z komputerów stacjonarnych programu do zdalnego kontrolowania urządzeń. Aplikacja wykorzystuje sieć Internet do sterowania komputerem, tabletem lub innym sprzętem z zainstalowanym klientem programu.

Dzięki wieloplatformowości z łatwością można kontrolować sprzęt z różnymi systemami operacyjnymi takimi jak Windows, Linux czy Mac. Nowa wersja, oznaczona numerem 9 przynosi szereg udogodnień takich jak: obsługa zewnętrznych klawiatur i myszek za pomocą USB on-the-go, transmisję wideo w czasie rzeczywistym, dwufazową autentykację, a problemy są przekazywane wprost do pomocy technicznej.

TeamViewer umożliwia nie tylko kontrolę nad np. komputerem za pomocą telefonu, lecz także szybki i bezpieczny transfer plików między dwoma urządzeniami, podobny do tego wykorzystywanego w technologii ssh. Możiwe jest ustalenie jakości połączenia, która może być zwiększona przy szybszych połączeniach, usunięcie tapety w celu przyspieszenia transferu danych i ustawienie zdalnego kursora.

Aplikacja jest darmowa z wyłączeniem zastosować komercyjnych i posiada pełną polską wersję językową.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!