Testy na Prawo Jazdy Testy na Prawo Jazdy 2.1.1.7

Strona główna Windows Edukacja i nauka Nauka jazdy
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Testy na Prawo Jazdy to aplikacja pomocna podczas przygotowań do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii ABCDTP.

Program oparty jest na bazie zatwierdzonej przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, dzięki czemu zawiera pełny zestaw pytań egzaminacyjnych, które wykorzystywane są podczas testów teoretycznych w WORD-ach. Testy na Prawo Jazdy oferuje 2 tryby działania - Nauka oraz Egzamin. Pierwszy z nich pozwala zapoznać się ze wszystkimi pytaniami, na jakie natknąć się można podczas państwowego egzaminu, druga natomiast symuluje egzamin - użytkownik musi odpowiedzeń na 32 losowe wybrane pytania.

Aplikacja Testy na Prawo Jazdy dostępna jest w 3 językach (polskim, angielskim i niemieckim), dzięki czemu z powodzeniem posłużyć może obcokrajowcom podczas przygotowań do polskiego egzaminu na prawo jazdy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wersje językowe, Opcja nauka, Podstawa prawna, Opcja egzamin, Opcja Egzamin Wewnętrzny, Wyszukiwarka pytań
Brak podpisu cyfrowego
ocena użytkownika
13.12.2018 06:34 • Recenzja do wersji 2.1.1.7

Program Testy na Prawo Jazdy to program oparty o pytania zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury i zawiera pełną bazę pytań egzaminacyjnych na Prawo Jazdy, wykorzystywaną podczas egzaminów w WORD. Służy przetestowaniu wiedzy z zakresu ruchu drogowego potrzebnego do zaliczenia egzaminu na prawo jazdy. Forma egzaminu jest identyczna z formą teoretycznego egzaminu państwowego.

Wersje językowe:
Baza pytań wraz z odpowiedziami w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej.

Opcja nauka:
Pozwala na zapoznanie się ze wszystkimi dostępnymi na płycie pytaniami egzaminacyjnymi z którymi spotkają się kursanci podczas egzaminu w WORD. Istnieje możliwość wyboru pytania z listy.

Podstawa prawna:
Do każdego pytania dołączona jest podstawa prawna wyjaśniająca prawidłową odpowiedź na pytanie. Podstawa prawna na podstawie aktualnych ustaw i rozporządzeń.

Opcja egzamin:
Zawiera zestaw 32 losowo wybranych pytań podzielonych na dwie kategorie: podstawową i specjalistyczną. Pytania mają przydzielone „wagi” tzn. punktację w zależności od znaczenia pytania.

Opcja Egzamin Wewnętrzny:
Funkcja wydruku egzaminu wewnętrznego, umożliwia sprawne przeprowadzenie, zapis lub wydruk wewnętrznego egzaminu teoretycznego w OSK, zgodnie z aktualnymi wymogami Ustawy o kierujących pojazdami.

Wyszukiwarka pytań:
Funkcja, która pozwala na podgląd pytań, jakie zostały wylosowane na egzaminie państwowym na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu.