The Bat! The Bat! 9.3.2.0 Professional Edition

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The Bat! to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu.

Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcji konfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnie TheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Fakt, że program tego typu, nie będąc darmowy, cały czas zwiększa ilość swoich fanów jest chyba najlepszą rekomendacją. Aplikacja bogata w wiele ciekawych możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz i wiele innych.

Program faktycznie nie ma się czego wstydzić - niespotykanie bogaty zestaw definicji do filtrowania przesyłek, jeden z najbardziej imponujących systemów do obsługi szablonów i niesamowita konfigurowalność praktycznie każdego aspektu działania programu powodują, że jedynym ograniczeniem możliwości TheBat'a w zakresie poczty elektronicznej jest wyobraźnia użytkownika. Nie bez znaczenia jest także polska strona domowa programu, która demonstruje kreatywne podejście do oferowanych opcji. Wszystko to sprawa, że reszta opcji którymi pochwalić może się także konkurencja - wygodna obsługa wielu kont, ergonomiczna książka adresów, funkcje bezpieczeństwa (zabezpieczenia antywirusowe, szyfrowanie i autentykacja), opcje archiwizacyjne i współpraca z innymi narzędziami - wydaje się w przypadku TheBat!'a zbyt oczywista, żeby o niej wspominać.

Uwaga!

  1. Program można instalować bez usuwania poprzednich wersji.
  2. Polską nakładkę można pobrać w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybki, intuicyjny z olbrzymią możliwością konfiguracji
Cena, polityka firmy
ocena użytkownika
13.08.2015 19:40 • Recenzja do wersji 7.0 Professional Edition

Używam programu od wersji 4. Jest niezawodny i rewelacyjny. Ustawienia, szablony, obsługiwane protokoły - wszystko rewelka. Jest 100-kroć bardziej czytelny od poczciwego Outlook'a i przyjaźniejszy. Tylko dlaczego Ritalabs postanowił wydawać co chwila "nową" wersje i każe sobie za nią słono płacić? Co tak naprawdę zmieniło się w stosunku do wersji 6? - praktycznie nic. Na 7 szkoda kasy wydawać.
PS
Dziwi mnie postawa wielu osób, które mają problem z tym klientem. Mam konto na wp x2, onet, az.pl x2(w tym jedno imap) i home.pl - całkowicie brak jakichkolwiek problemów! Może to zła konfiguracja z ich strony?

Mnóstwo możliwości konfiguracji
Niestabilny ,Można grzebać w kółko w ustawieniach i nic to nie daje bo nie wyświetla poczty jak należy.
ocena użytkownika
11.09.2014 01:25 • Recenzja do wersji 6.6 Professional Edition

Próbuję ten program w wersji 6,6 na różne sposoby z sześcioma kontami na onecie, o2, i interi już przez dwa tygodnie.Jak dla mnie to masakra .O ile jeszcze przy pop3 jakoś działa ,chociaż są problemy ,o tyle przy imap porażka totalna.Szkoda pieniędzy .Wolę sto razy starszego ale stabilnego outlooka 2007 .Jak mam za coś takiego zapłacić to ....
szkoda kasy i tyle .
Przy sześciu kontach po dwóch dniach pracy nie wiedzieć czemu program nie komunikuje się poprawnie z serwerem o2 i onetem ,w interii jeszcze w imap nie sprawdzałem ,ale odradzam każdemu bo szkoda czasu
"Meszuge" pieje na temat tego programu,ale czy go przetestował chociaż ? Mam wątpliwości .