r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Bat! 8.2 Professional Edition

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The Bat! to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu.

Galeria programu

Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcji konfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnie TheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Fakt, że program tego typu, nie będąc darmowy, cały czas zwiększa ilość swoich fanów jest chyba najlepszą rekomendacją. Aplikacja bogata w wiele ciekawych możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz i wiele innych.

Program faktycznie nie ma się czego wstydzić - niespotykanie bogaty zestaw definicji do filtrowania przesyłek, jeden z najbardziej imponujących systemów do obsługi szablonów i niesamowita konfigurowalność praktycznie każdego aspektu działania programu powodują, że jedynym ograniczeniem możliwości TheBat'a w zakresie poczty elektronicznej jest wyobraźnia użytkownika. Nie bez znaczenia jest także polska strona domowa programu, która demonstruje kreatywne podejście do oferowanych opcji. Wszystko to sprawa, że reszta opcji którymi pochwalić może się także konkurencja - wygodna obsługa wielu kont, ergonomiczna książka adresów, funkcje bezpieczeństwa (zabezpieczenia antywirusowe, szyfrowanie i autentykacja), opcje archiwizacyjne i współpraca z innymi narzędziami - wydaje się w przypadku TheBat!'a zbyt oczywista, żeby o niej wspominać.

Uwaga!

  1. Program można instalować bez usuwania poprzednich wersji.
  2. Polską nakładkę można pobrać w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane)
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Siódma wersja The Bat! to wsparcie dla Exchange Web Services i CardDAV

13
OPROGRAMOWANIE 05.08.2015 | Łukasz Tkacz

Mołdawska firma Ritlabs poinformowała o wydaniu nowej wersji swojego rozbudowanego klienta pocztowego, jakim jest aplikacja The Bat!. Trudno szukać innego programu, który oferuje tyle opcji i możliwości dopasowania zachowania skrzynki pocztowej do wymogów użytkownika. Teraz jego obsługa jest łatwiejsza, a wsparcie dla standardów jeszcze lepsze. Najważniejszą zmianą w siódmej odsłonie programu jest wprowadzenie obsługi protokołu EWS. Dzięki niemu użytkownik może łączyć się z serwerami pocztowymi Microsoft Exchange Server 2007 i nowszymi w bardzo prosty sposób: zamiast wykorzystywać profile…

The Bat! teraz w wersji 64-bitowej: jeszcze szybszy i bezpieczniejszy

61
OPROGRAMOWANIE 05.02.2015 | Łukasz Tkacz

Zaawansowany klient pocztowy The Bat! właśnie doczekał się wersji 64-bitowej. Choć wydawanie tego typu aplikacji dla niektórych może wydawać się bez sensu, korzyści jakie płyną z używania natywnej wersji 64-bitowej na takim systemie nie są wcale pomijalne: to zarówno większe bezpieczeństwo, jak i poprawiona wydajność, a akurat ten program jest przeznaczony do obsługi ogromnej ilości poczty. Firma Ritlabs sukcesywnie rozwija swoją aplikację i wprowadza do niej kolejne nowości. Wersja oznaczona numerkiem 6.7.20 jest pierwszym wydaniem 64-bitowym, które może skorzystać m.in. z systemowych…

Recenzje użytkowników

Szybki, intuicyjny z olbrzymią możliwością konfiguracji
Cena, polityka firmy
ocena użytkownika

Używam programu od wersji 4. Jest niezawodny i rewelacyjny. Ustawienia, szablony, obsługiwane protokoły - wszystko rewelka. Jest 100-kroć bardziej czytelny od poczciwego Outlook'a i przyjaźniejszy. Tylko dlaczego Ritalabs postanowił wydawać co chwila "nową" wersje i każe sobie za nią słono płacić? Co tak naprawdę zmieniło się w stosunku do wersji 6? - praktycznie nic. Na 7 szkoda kasy wydawać.
PS
Dziwi mnie postawa wielu osób, które mają problem z tym klientem. Mam konto na wp x2, onet, az.pl x2(w tym jedno imap) i home.pl - całkowicie brak jakichkolwiek problemów! Może to zła konfiguracja z ich strony?

13.08.2015 19:40 | Recenzja do wersji 7.0 Professional Edition
Mnóstwo możliwości konfiguracji
Niestabilny ,Można grzebać w kółko w ustawieniach i nic to nie daje bo nie wyświetla poczty jak należy.
ocena użytkownika

Próbuję ten program w wersji 6,6 na różne sposoby z sześcioma kontami na onecie, o2, i interi już przez dwa tygodnie.Jak dla mnie to masakra .O ile jeszcze przy pop3 jakoś działa ,chociaż są problemy ,o tyle przy imap porażka totalna.Szkoda pieniędzy .Wolę sto razy starszego ale stabilnego outlooka 2007 .Jak mam za coś takiego zapłacić to ....
szkoda kasy i tyle .
Przy sześciu kontach po dwóch dniach pracy nie wiedzieć czemu program nie komunikuje się poprawnie z serwerem o2 i onetem ,w interii jeszcze w imap nie sprawdzałem ,ale odradzam każdemu bo szkoda czasu
"Meszuge" pieje na temat tego programu,ale czy go przetestował chociaż ? Mam wątpliwości .

11.09.2014 01:25 | Recenzja do wersji 6.6 Professional Edition
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #288 10.12.2017 12:00

@thebag (niezalogowany): Mam to samo. Nawet na maila mi nikt nie odpisał!!! Program zakupiony w marcu 2017r. i od początku mam tę samą wersję 7.4.16 na którą jestem skazany!!! Przez osiem miesięcy nie było ani jednej poprawki do programu, a moja licencja wygasła po ośmiu miesiącach!!! Nie znam żądnej innej firmy, która tak licencjonuje programy. Moim zdaniem firma tonie. Jej problemy finansowe powodują, że co roku skraca okresy licencyjne bo musi ściągać kasę i tak w kółko. Ale to kółko się urwie kiedyś!!!

leckow   5 #287 26.11.2017 20:58

171126_ukazała się wersja 8 0 12_mam kłopoty z jej instalacja

  #286 19.11.2017 21:27

Polityka aktualizacji tego programu to dramat i rozbój w biały dzień. Przykład. Zakupiłem licencję na wersję PRO w kwietniu 2017! Wersją do pobrania była wersja 7.4.16, którą wypuszczono w marcu 2017. Od tamtego czasu nie pojawił się ani 1 update programu. Jeżeli ktoś nie wierzy to proszę sprawdzić. ZERO poprawek od marca! 15 listopada producent wypuszcza wersję 8.10 ale mój klucz po 7 miesiącach użytkowania programu stracił ważność! Mam kupić nową licencję bo więcej update dla mojej wersji nie będzie. 7 miesięcy zamiast chociaż 12 i tak jest co roku; jak czytam inne komentarze! Ja więcej tego badziewia nie kupię! Czuję się po prostu okradziony przez cwaniaków ze Słowacji!!!

  #285 15.11.2017 08:50

Używam wersji PRO prywatnie od lat, zmieniam systemy operacyjne i odtwarzam kopię poczty (kilka skrzynek). Raczej z niewielu funkcji korzystam, ale się przyzwyczaiłem i jest mi wygodnie. Zero problemów z obsługą. Pretensje o upgrade? Czytam licencję przed zakupem i wiem, co mnie czeka.
Dlaczego ciągle używam? Najważniejsze dla mnie to:
- dyspozytor poczty na serwerze (najistotniejsza funkcja - w ogóle nie rozumiem, jak inne klient poczty mogą nie mieć takiej funkcji!);
- szyfrowanie folderów poczty i dostęp na hasło (mam nieco "ważnych" mejli);
- bezpieczeństwo (html, zdalny kod);
- łatwa organizacja i zarządzanie wieloma skrzynkami,
- wbrew chmurowym tendencjom swoją pocztę lubię mieć u siebie na komputerze..
Dla mnie The Bat! jest the best :-) Cena nie jest najniższa, ale też nie zaporowa. Patrząc na zalety pod własne użytkowanie, uważam, że to dobrze wydane pieniądze.

  #284 21.12.2016 11:49

Ten sam problem z upgrade! To, że program jest funkcjonalny to prawda. Trochę staje się przeżytkiem gdy wszystko przenosi się online. Dramatyczne jest jednak podejście do polityki upgrade`owania! Dostaliśmy w firmie kolejną nachalną propozycję upgrade`u. Odpisaliśmy, że dziękujemy bo gdy kupiliśmy poprzednią licencję wygasła po 7 lub 8 miesiącach a producent kazał nam płacić za następną wersję. Najlepiej opisuje to dzisiejsza wymiana maili: "We used this app for 8 month without possiblity of upgrading! Not 12 month as usual but 8! Is it fair?!" Odpowiedź od dbającego o klientów twórcę oprogramowania: "I'm sorry about that. Happy New Year!"

WojtekJ   5 #283 18.09.2016 23:16

Po kilkunastu latach korzystania z programu TheBat! przesiadłem się na darmowy program FoxMail.
Oryginalna, starsza wersja TheBat! przestała działać po aktualizacji Windowsa do kolejnej wersji 10-ki, a upgrade TheBat! do nowszej wersji był zwyczajnie za drogi.
Foxmail sprawdza się idealnie - może nie znajdę w nim wszystkich opcji dostępnych w nietoperzu, ale jednak znakomitą większość z nich.
Układ jest podobny, filozofia działania w zasadzie taka sama (twórcy FoxMail ewidentnie potraktowali TheBat! jako wzorzec przy tworzeniu swojego programu), polecam Wam jego przetestowanie i przekonanie się czy warto, czy raczej nie :)
W codziennym korzystaniu nowy FoxMail sprawdza się lepiej niż TheBat! w wersji, której używałem (starsza szóstka).

Autor edytował komentarz w dniu: 18.09.2016 23:16
  #282 20.07.2016 19:01

#maciejnet, twój wpis to zlota myśl, czy odpowiedz na zapytanie, czyje?

maciejnet   13 #281 03.06.2016 23:28

Za te pieniądze to kiepsko. Trzeba by informatyka miec pod ręka zeby swobodnie z tego korzystać.

leckow   5 #280 24.02.2016 16:50

@b3tour: czy pytanie wynika z problemu konfiguracji konta na gmailu?

b3tour   1 #279 16.02.2016 16:42

@Ponury Rumcajs: jak to zrobiles ?

  #278 16.02.2016 16:33

@Ponury Rumcajs: jak to zrobiłeś ? mam ten sam problem, pojawił się od tak 2 dni temu. nic nie zmieniałem, nie robilem aktualizacji itp

jagg2   2 #277 30.12.2015 10:17

@ojej55443 (niezalogowany): w przypadku programów pocztowych, mówi się klienty.

  #276 09.12.2015 20:47

@proszę o pomoc (niezalogowany): zapisz kopię zapasową wszelki wiadomości. odinstaluj the bat. w rejestrze poszukaj wpisów RIT i je usuń. hkey.users/software/RIT w tej gałęzi zapisana jest cała konfiguracja the bat. ja miałem podobny problem, plus dodatkowo po załączeniu pliku z wymiennego nośnika, program ciągle wołał, że dysk nie jest dostępny. tylko to pomaga.

  #275 03.12.2015 21:59

q..wa! nie mówi się klienty, tylko klienci! co to ma być?! litości! poprawcie to!

  #274 08.11.2015 08:43

proszę o pomoc (niezalogowany): Małe sprostowanie, po sprawdzeniu: Konto "wp" / filtry / odebrane / sortowanie i filtracja / pole wyboru konta i tu mamy:
1 .Filtry wspólne
2. "test"
Konto "test" w filtrach, odpowiada kontu "wp"
Co zrobić by w filtrach zamiast nazwy konta "test" pojawiła się prawidłowa nazwa konta, czyli "wp".

  #273 07.11.2015 09:56

Dzień dobry!
Świeżo zainstalowany ta sama wersja programu, wiadomości i ustawienia pobrane z katalogu The Bat. Pojawił się problem z filtrami. Klikam na "odebrane", w koncie np. "wp", następnie klikam na ikonkę "sortowanie i filtracja". Otwiera się okno i w polu "konto" mam do wyboru: "filtry wspólne" oraz konto "test" (konto już dawno usunięte), ale nie ma w tym polu konta "wp".
Który plik jest za to odpowiedzialny albo co zrobić, by pozbyć się z pola wyboru starego konta "test", i sprawić by pojawiło się konto "wp"?

P.S. Usunąłem z katalogu cache całą zawartość, wyczyściłem zawartość pliku ACCOUNT.srb dla konta "wp". W katalogu The Bat nie ma konta "test". Nie pomogło.

  #272 04.11.2015 20:42

Czy ktoś używa programu na ekranach UHD? U mnie ikony są tak małe, że praktycznie ich nie widać. Nie pomaga zmiana ustawień na ikony paska/ikony menu itp. Czy można to gdzieś jeszcze zmienić? Program ogólnie bardzo fajny, ale w tym momencie nie mam praktycznie możliwości z tego korzystać.

  #271 13.08.2015 19:57

@0oidszjg (niezalogowany):
komentarze zakończyły się na 2013 roku?!
To dobrze. Bo program też powinien umrzeć w 2013
D N O. Używam (niestety) wersji 6.0x PRO!
Ma właściwie tylko jedną wadę (ale jaką!): gubi pocztę!

józeek   6 #270 07.08.2015 23:00

ten program to paździerz, wysypał się po pierwszym dniu, reinstalacja nie pomaga, wyskakuje ten san błąd.

  #269 06.08.2015 12:19

Odradzam zakup tego programu! 8 miesięcy temu zakupiłam licencję na wersję 6 i dzisiaj się dowiedziałam, że nie mogę zainstalować wersji 7, bo jak twierdzi producent: "Niestety, ale 8 miesięcy jest dość długim czasem." i aktualizacja mi się nie należy! To kpiny z klienta! Naprawdę czuję się oszukana bo nie znam przypadku takiej polityki żadnego twórcy oprogramowania!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.