reklama

The Elder Scrolls Online podwójnie płatne na Xboksie One, na PS4 nie wymaga Plusa

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wielbicieli serii The Elder Scrolls musi być wielu (sam Skyrim sprzedał się w ilości 20 milionów egzemplarzy), więc cała rzesza graczy wypatruje wersji Online popularnej marki. Komputerowcy pograją już w kwietniu, podczas gdy posiadacze konsol nowej generacji poczekać będą musieli do czerwca. Bethesda już dawno informowała, że ma zamiar miesięcznie pobierać opłatę za zabawę w kolorowych krainach fantasy, co w przypadku Xboksa One i PS4, które wymagają do gry po sieci zakupienia abonamentu swoją drogą, robiło się finansowo nieciekawe. Sony jednak pozwoliło obejść PS Plus.

Tym samym jeśli kogoś zwyczajnie nie interesuje to, co poza możliwością zabawy online daje PlayStation Plus (a darmowe gry co miesiąc są naprawdę łakomym kąskiem), może zwyczajnie odpuścić sobie tę opcję, płacąc tylko niecałe 15 dolarów miesięcznie za The Elder Scrolls Online. Biorąc pod uwagę identyczne podejście Sony do gier w modelu Free-2-Play, tutaj o większym zaskoczeniu nie mogło być mowy. Posiadacze Xboksów One liczyli niemniej pewnie mimo wszystko, wbrew własnym przeczuciom, że Microsoft zrobi tutaj ukłon w ich stronę. Nic z tych rzeczy. Bez Xbox Live Gold sobie nie pograją.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama