The Weather Channel The Weather Channel

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Weather Channel to prosta aplikacja do wyświetlania informacji o pogodzie, dostępna zarówno na smartfony, jak też na tablety z Androidem.

Aplikacja jest częścią serwisu internetowego weather.com. Jej twórcy zdecydowali, że program służący do sprawdzania prognozy pogody nie powinien być przeładowany funkcjami. Dlatego The Weather Channel tak na dobrą sprawę pełni dwa podstawowe zadania. Po pierwsze, pozwala sprawdzić zarówno aktualne warunki pogodowe w danej lokalizacji (z opcją automatycznego dopasowywania treści do lokalizacji użytkownika), także w perspektywie kilkunastu godzin i najbliższych dni.

Po drugie, w aplikacji możemy ustawić, jakie alerty pogodowe chcemy otrzymywać. Mogę one dotyczyć np. intensywnych opadów śniegu, wichur lub burz. Program pozwala też tak skonfigurować powiadomienia, aby w określonych godzinach (np. w czasie, gdy śpimy) nie przychodziły na nasz smartfon lub tablet. Wszystko podano w przyjemnej dla oka, prostej formie, a ciekawym rozwiązaniem jest automatycznie zmieniające się tło, na którym wyświetlają się informacje o pogodzie w ekranie głównym aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!