r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Weather Channel

Strona główna Android Wiadomości Pogoda

The Weather Channel to prosta aplikacja do wyświetlania informacji o pogodzie, dostępna zarówno na smartfony, jak też na tablety z Androidem.

Galeria programu

Aplikacja jest częścią serwisu internetowego weather.com. Jej twórcy zdecydowali, że program służący do sprawdzania prognozy pogody nie powinien być przeładowany funkcjami. Dlatego The Weather Channel tak na dobrą sprawę pełni dwa podstawowe zadania. Po pierwsze, pozwala sprawdzić zarówno aktualne warunki pogodowe w danej lokalizacji (z opcją automatycznego dopasowywania treści do lokalizacji użytkownika), także w perspektywie kilkunastu godzin i najbliższych dni.

Po drugie, w aplikacji możemy ustawić, jakie alerty pogodowe chcemy otrzymywać. Mogę one dotyczyć np. intensywnych opadów śniegu, wichur lub burz. Program pozwala też tak skonfigurować powiadomienia, aby w określonych godzinach (np. w czasie, gdy śpimy) nie przychodziły na nasz smartfon lub tablet. Wszystko podano w przyjemnej dla oka, prostej formie, a ciekawym rozwiązaniem jest automatycznie zmieniające się tło, na którym wyświetlają się informacje o pogodzie w ekranie głównym aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.