r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Thea for SketchUp 1.5.08.488

Strona główna Mac Grafika Silniki renderujące

Thea for SketchUp to wydanie renderera Thea, pozwalającego uzyskać wysokiej jakości, fotorealistyczne efekty, przeznaczona do używania z programami SketchUp Pro i SketchUp Make w wersjach od 6 do 2016.

Galeria programu

Thea Renderer w SketchUpie dostępna jest w menu „Rozszerzenia”. Można tam włączyć przeglądarkę i edytor materiałów oraz interfejs renderowania.

Thea Renderer to świetny silnik renderujący, generujący fotorealistyczne obrazy i animacje. Do dyspozycji mamy adaptacyjne algorytmy interpolacyjne, poprawne matematycznie symulowanie rozchodzenia się promieni światła oraz renderowanie interaktywne z autorskim silnikiem Presto. Thea najlepiej działa na komputerach z kartami graficznymi NVIDIA CUDA (przynajmniej CUDA 6.5, Compute Capability 2.0).

By pobrać rozszerzenie trzeba podać swoje dane na stronie producenta. Wersja demonstracyjna renderera na obrazach i animacjach umieszcza znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.