r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Things 3.3.1

Strona główna iOS Akcesoria Kalendarze i zadania

Rozbudowane narzędzie do zarządzania naszymi zadaniami. Wspiera metodę GTD (Getting Things Done), dzięki czemu możemy pracować nad wieloma projektami, przy okazji nie absorbując głowy pamiętaniem o wszystkich obowiązkach i planach.

Galeria programu

Siłą Things jest bardzo dobrze przemyślany i wykonany interfejs. Dzięki niemu w łatwy sposób dodamy, opiszemy oraz oznaczymy tagami nowe zadania. Równie proste jest ich śledzenie oraz wyszukiwanie. Zadania możemy grupować w projektach, a także tworzyć dla nich nowe grupy robocze.

r   e   k   l   a   m   a

Ilość danych jakie podajemy dodając nowe rzeczy do zrobienia ograniczono do minimum. Znajdziemy tam nazwę, tagi, notatki oraz datę. Z poziomu menu w łatwy sposób możemy podejrzeć zadania zaplanowane na dziś oraz przypisane do grup kolejne i kiedyś.

Kolejną zaletą, a zarazem największą wadą są trzy wersje aplikacji, każda dodatkowo płatna. Things dostępny jest w wersji na iPhone-y, iPady oraz system OS X. Zapewnia to kompleksową pracę z naszymi zadaniami w ekosystemie Apple. Niestety zakup wszystkich 3 programów to spory wydatek. Brak wersji www czy też aplikacji na Androida oraz Windows znacząco ogranicza zalety multiplatformowe Things. Jeżeli jednak obracamy się w ekosystemie Apple warto przemyśleć jego zakup. Nie oferuje unikatowych funkcji, jednak jego konstrukcja i wykonanie, sprawiają że zarządzanie zadaniami rzeczywiście staje się prostsze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobilne sklepy szaleją z wyprzedażami – poszalej dziś z nimi

7
OPROGRAMOWANIE 28.11.2014 | Paweł Piskurewicz

Czarny Piątek to święto wszystkich miłośników promocji i wyprzedaży. Dotyczą one także aplikacji mobilnych. Od kilku dni w większości sklepów mobilnych przybywa przecen na gry i aplikacje. W poniższym spisie zebraliśmy te, którym naszym zdaniem warto poświęcić chwilę uwagi i rozważyć pobranie czy też zakup. Poniższe promocje mają różny okres ważność. Część z nich kończy się dziś, inne dopiero po weekendzie. Nie wszystkie są też bezpośrednio powiązane z Czarnym Piątkiem. Jeżeli znajdzie inne obniżki warte uwagi dajcie znać w komentarzach. Android Promocje Amazonu: Amazon przygotował nowy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.