reklama

Thunderbird 3.1.2 wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Zgodnie z harmonogramem Mozilla udostępniła dziś kolejną wersję klienta poczty Thunderbird.

Thunderbird 3.1.2 nie zawiera nowych funkcji - twórcy skupili się na naprawieniu błędów dostrzeżonych w poprzednich kompilacjach programu. Stosowne poprawki wprowadzono do interfejsu użytkownika i mechanizmu indeksowania danych. Naprawiono także błąd związany z gubieniem przez klienta poczty ustawień definiujących komunikację z serwerem. Rozwiązano ponadto problem z odtwarzaniem dźwięków oraz zlikwidowano błąd związany z grupowaniem folderów w systemie Mac OS X. Zmianie uległa także kombinacja klawiszy wywołująca funkcję "Oznacz wszystkie jako przeczytane" - w systemie Windows skrót klawiszowy ma teraz postać Shift+C zamiast dotychczasowego Ctrl+Shift+C. Kolejne wydanie Thunderbirda oznaczone numerem 3.1.3 ma trafić w ręce użytkowników w połowie września.

Najnowszą, stabilną wersję programu Mozilla Thunderbird 3.1.2 można pobrać z naszego vortalu w wersjach dla systemów Windows, Mac OS X oraz Linux.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić