Tidal 2.1.17

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tidal to desktopowy klient usługi muzycznej o tej samej nazwie. Po zalogowaniu klient pozwala słuchać muzyki i oglądać filmy dostępne w usłudze, przy czym warto zaznaczyć, że sporo treści znajduje się tylko tutaj.

Tidal wita nas nowościami. W przeciwieństwie do innych usług tego typu, nie stara się polecać utworów dopasowanych do gustu słuchających, ale raczej stawia na nowości z danego gatunku. Można obejrzeć nowe wydania najpopularniejszych artystów lub przejść do swojej ulubionej kategorii i tam oglądać najnowsze wydania. Tidal prowadzi także kilka programów i nagrywa koncerty, które można potem znaleźć w usłudze. Ulubione płyty, utwory i klipy można zbierać we własnej bibliotece.

Tidal pozwala słuchać muzyki w trzech jakościach – podstawowej, wysokiej i bezstratnej HiFi, przy czym ta ostatnia wymaga droższego abonamentu. Tidal daje również możliwość połączenia konta z Facebookiem i Last.fm.

Przy korzystaniu z Tidala warto zwrócić uwagę na różne promocje, na przykład możliwość uzyskania go zupełnie za darmo w Playu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

TIDAL Masters dla audiofili. Streaming w jakości lepszej niż CD #CES2017

47
05.01.2017  •  Anna Rymsza

Audiofile w końcu mają powód, by skorzystać z usługi muzycznej. TIDAL wprowadził właśnie możliwość słuchania w jakości Masters, która ma być jeszcze lepsza niż dostępna wcześniej HiFi, odpowiadająca CD. Zmiana dotyczy abonamenty HiFi, który w Polsce kosztuje 39,99 zł miesięcznie. Dotychczas pod nazwą HiFi kryła się muzyka w jakości CD, czyli 44,1 kHz / 16 bit, przesyłana w kontenerze FLAC. Jakość Masters zapewni kodek MQA (Master Quality Authenticated), opracowany przez Meridian Audio specjalnie z myślą o usługach z muzyką na żądanie, przesyłaną przez Internet w bardzo wysokiej jakości.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję