Tlen 6 beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Właśnie ukazała się testowa wersja popularnego komunikatora Tlen. Z najciekawszych nowości wymienić należy nowy system połączeń p2p omijający NAT, możliwość przesyłania plików do sieci GG, uzupełnianie nicków i powiadamianie, gdy na czacie pojawi się wiadomość zawierająca nasz nick.

Poprawiono komunikację z siecią GG, w tym obsługę konferencji i blokowanie użytkowników. Podczas zamykania programu mamy teraz możliwość ustawienia stanu opisowego GG. Sporo zmian dotyczy także interfejsu użytkownika, dzwięków, dzielenia tekstu w oknie czasów, skrótów klawiaturowych i wielu innych aspektów działania programu.

Wersja testowa posiada ograniczenie czasowe uniemożliwiające korzystanie z niej po 8 lipca tego roku. Program można pobrać ze strony producenta, pamiętać należy, że jest to wydanie testowe, niestabilne, z potencjalnymi błędami. Przed instalacją zalecane jest stworzenie kopii zapasowej profilu komunikatora.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu