r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tlen dla Mac OS X

Strona główna Aktualności

Po wydaniu komunikatora Tlen dla Linuksa, firma o2.pl Sp z o.o. wyszła naprzeciw kolejnej grupie użytkowników. Nowymi odbiorcami Tlena są posiadacze komputerów spod znaku jabłka. Ze strony domowej projektu można pobrać wersję 7.0.1.20 programu Tlen Mac OS X. Komunikator wymaga systemu w wersji 10.4 lub 10.5 i maszyny z procesorem Intel.

Tlen Mac OS X jest bezpłatny. Jego podstawowym protokołem jest oparty o XMPP Tlen, ale obsługuje również prowadzenie rozmów z użytkownikami Gadu-Gadu oraz Jabber. Poza prowadzeniem rozmów z użyciem emotikon, oferuje możliwość przesyłania plików, prowadzenia rozmów głosowych i wideokonferencji oraz wysyłania SMS-ów, a także integruje się z pocztą o2. Możliwości komunikatora będą rozszerzane za pomocą kolejnych wtyczek. Pełną listę zmian można znaleźć w oficjalnym changelogu.

Przy okazji informujemy, że komunikator dla Linuksa, został wydany w wersji 7.0.1.19. Najnowsza wersja pozwala na instalację bez praw administratora oraz na rozmowy w różnych sieciach XMPP (za pomocą wtyczki). Lista wszystkich zmian znajduje się w changelogu a komunikator można pobrać ze strony domowej Tlen Linux.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.