Tłumacz Google Tłumacz Google

Strona główna iOS Edukacja i nauka Słowniki i translatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Tłumacz Google jest oficjalnym klientem usługi Google Translate dla platformy iOS. Dzięki niej, użytkownik jest w stanie tłumaczyć między wieloma językami ręcznie wpisywany tekst, napisy na zdjęciach oraz głos przy pomocy jedynie urządzenia mobilnego takiego jak smartfon lub tablet.

Aplikacja wykorzystuje do działania serwery firmy Google. Serwery i technologia producenta tłumaczy tekst wpisywany za pomocą klawiatury i odręcznie, możliwe jest również jego odczytywanie z wykonanych zdjęć, oraz dyktowanie przez mikrofon.

Dzięki aplikacji Google możliwe jest również tłumaczenie wiadomości SMS. Niestety w wersji na iOS brakuje opcji pobierania słowników do pamięci offline. Tłumacz Google może również na bieżąco tłumaczyć całe rozmowy, ponadto użytkownik otrzymuje dostęp do historii tłumaczeń i możliwości zapisywania własnego słownika. Dzięki temu w łatwy sposób odnajdzie archiwalne tłumaczenia. Translator wspiera również łatwe kopiowanie w przypadku używania trybu Split view. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!