Tony Hawk's Pro Skater 4

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tony Hawk's Pro Skater 4 to była ostatnia gra w ramach znanej serii, zanim Activision nie postanowiło podjąć się daleko idących zmian w jej formule, a co za tym idzie tak naprawdę pogrzebać niegdyś uwielbianą sagę sportową. Warto więc czasem cofnąć się w czasie i odświeżyć wspomnienia. Naturalnie główne skrzypce grają tutaj wyczyny tytułowej gwiazdy na deskorolce, ale nie zabrakło także jego utalentowanych kolegów.

Jeździć będziemy tym razem dosyć dowolnie, w ramach kilku przygotowanych przez projektantów, całkiem rozległych poziomów. Podstawa to korzystanie z różnego rodzaju ramp, aby w powietrzu łączyć triki, a potem oczywiście udane lądowanie. Upadek boli także z wynikowego punktu widzenia, gdyż wtedy kasuje nam się cały łańcuszek ruchów. Nic wtedy nie dostajemy. Popracowano nad przejściami animacji.

Nie zabrakło wielu sekretów, pochowanych po trasach przejazdów, w tym obszarów pozornie niedostępnych, do których jednak można się będzie dostać przy odrobinie zakombinowania i odpowiedniej zręczności. Co ciekawe, da się pojazdy w ruchu, co potrafi stanowić wejście do ciekawej kombinacji ekwilibrystycznej moment później. Naturalnie, tak jak w poprzednich częściach, akcji towarzyszy niezły podkład muzyczny.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa jest niewielkim wycinkiem pełnej gry, ale pozwala się przez chwilkę pobawić. Oferuje trzy postacie do wyboru i jeden duży obszar do sprawdzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dobra grafika, rozbudowany tryb kariery, duża liczba zadań do wykonania i figur akrobatycznych
Brak
ocena użytkownika
25.02.2016 14:23

Jedna z wielu gier serii o Tony Hawku. Moim zdaniem trochę mniej udana niż Pro Skater 3 (jeśli chodzi o plansze). Minusem całej serii bez wątpienia ograniczenie liczby platform przy nowych tytułach, niestety nie wszystkie tytuły dostępne są na PC. Na tamtą chwilę całkiem udana produkcja, później pojawiły się lepsze. Dobra, konkrety o Pro Skater 4: ogromna liczba zadań do wykonania i figur akrobatycznych, poprawiona grafika i ciekawe plansze, lepszy edytor skateparków, ponadto udoskonalony i rozbudowany tryb kariery. Sterowanie i ewolucje nie powinny sprawiać problemów stałym graczom serii. Minusów nie dostrzegam, gra wydana w 2002 roku - dziś można by się przyczepić do wszystkiego :D