r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TotalReader Pro 5.1.61

Strona główna iOS Biuro i firma Przeglądarki dokumentów

TotalReader Pro to niepozorne, ale bardzo rozbudowane narzędzie do przeglądania dokumentów. Wspiera większość popularnych formatów, dzięki czemu nie musimy posiłkować się dodatkowymi aplikacji.

Galeria programu

Pliki w TotalReader Pro możemy czerpać z kilku źródeł. Wspierane są takie chmury jak: Dysk Google, Dropbox, OneDrive, Box czy też Yandex. Dodatkowo znajdziemy tu obsługę takich rozwiązań sieciowych jak Samba, FTP, SFTP, WebDAV oraz DLNA. Po ich pobraniu i zapisaniu możemy przystąpić do przeglądania.

TotalReader Pro radzi sobie nie tylko z archiwami, ale również większością najpopularniejszych formatów tekstowych, na tej liście znajdują się między innymi: fb2, epub, mobi, chm, fbz, rtf, txt, djvu, pdf, xps, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, pages, numbers, key, cbr, cbz, cb7, cbt. Znajdziemy tu również narzędzia znane z klasycznych aplikacji do czytania, czyli zakładki, edycja wyświetlanego tekstu itp.

Nie zabrakło także rozbudowanych opcji zarządzania plikami. TotalReader Pro sprawdza się jako menadżer plików. Do zalet programu należy doliczyć także interfejs, który bardzo dobrze współgra z nowym, płaskim stylem iOS. Jeżeli szukacie uniwersalnego czytnika plików, wraz z wbudowanym menadżerem, warto rozważyć pobranie TotalReader Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.