r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Trackendar - Calendar Tracker 1.12.2

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

Trackendar - Calendar Tracker to aplikacja na Androida, która opiera się na dość ciekawym pomyśle wykorzystania kalendarza jako osobistego notatnika do analizowania codziennych nawyków, chorób lub też wydatków.

Galeria programu

Po zainstalowaniu, aplikacja jest gotowa do pracy. Wyświetla się w niej widok kalendarza w widoku miesięcznym. Do każdego dnia możemy dodawać wpisy, a do wyboru są trzy kategorie: wydarzenia, zwyczaje i obowiązki. Do każdego wpisu możemy dodać jeden z kilku kolorów, co pozwoli wygodnie grupować zapisane pozycje. Dzięki temu wpisując np. obiady w restauracjach i wydane na nie kwoty sprawdzimy, jak często jadamy na mieście i jakie ponosimy wydatki z tego tytułu. W podobny sposób możemy przeanalizować np. dni, w których chorowaliśmy, o której godzinie braliśmy lekarstwa i ile one kosztowały.

Program nie integruje się np. z Kalendarzem Google i służy bardziej jako lista zadań oraz zbiór danych o nawykach użytkownika.

Aplikacja Trackendar - Calendar Tracker jest dostępna za darmo, nie wyświetla reklam i nie posiada wersji Premium, po wykupieniu której uzyskamy dostęp do nowych funkcji. Wszystkie opcje programu są dostępne bezpłatnie i od razu po zainstalowaniu na urządzeniu z Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.