Trackendar - Calendar Tracker Trackendar - Calendar Tracker 1.13.6

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Trackendar - Calendar Tracker to aplikacja na Androida, która opiera się na dość ciekawym pomyśle wykorzystania kalendarza jako osobistego notatnika do analizowania codziennych nawyków, chorób lub też wydatków.

Po zainstalowaniu, aplikacja jest gotowa do pracy. Wyświetla się w niej widok kalendarza w widoku miesięcznym. Do każdego dnia możemy dodawać wpisy, a do wyboru są trzy kategorie: wydarzenia, zwyczaje i obowiązki. Do każdego wpisu możemy dodać jeden z kilku kolorów, co pozwoli wygodnie grupować zapisane pozycje. Dzięki temu wpisując np. obiady w restauracjach i wydane na nie kwoty sprawdzimy, jak często jadamy na mieście i jakie ponosimy wydatki z tego tytułu. W podobny sposób możemy przeanalizować np. dni, w których chorowaliśmy, o której godzinie braliśmy lekarstwa i ile one kosztowały.

Program nie integruje się np. z Kalendarzem Google i służy bardziej jako lista zadań oraz zbiór danych o nawykach użytkownika.

Aplikacja Trackendar - Calendar Tracker jest dostępna za darmo, nie wyświetla reklam i nie posiada wersji Premium, po wykupieniu której uzyskamy dostęp do nowych funkcji. Wszystkie opcje programu są dostępne bezpłatnie i od razu po zainstalowaniu na urządzeniu z Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!