Trend Micro otwiera biuro w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Trend Micro, jeden z największych producentów oprogramowania antywirusowego na świecie (znany głównie z takich programów jak PC-Cillin Internet Security czy CWShredder), otworzyła biuro w Warszawie. Producent chce w ten sposób umocnić pozycję na polskim rynku oraz zapewnić lepsze wsparcie obecnym i przyszłym klientom. Stanowisko Menedżera Sprzedaży na Polskę (Sales Manager Poland) obejmie Dariusz Jarecki. Będzie odpowiedzialny przede wszystkim za współpracę z partnerami oraz opiekę nad klientami firmy w Polsce.

Dla Trend Micro biuro w Polsce to przede wszystkim możliwość ugruntowania pozycji rynkowej - podkreśla Eugen Paul, Dyrektor Sprzedaży na Europę Wschodnią w Trend Micro. W ubiegłym roku podpisaliśmy wiele kontraktów z dużymi polskimi przedsiębiorstwami i instytucjami. Dzięki zaangażowaniu doświadczonego pracownika będziemy mogli jeszcze lepiej wspierać naszych klientów w Polsce - dodaje. Jednym z najważniejszych zadań (nowego biura - red.) będzie zwiększenie sprzedaży rozwiązań dla średnich i małych przedsiębiorstw. W realizacji tego celu pomoże wprowadzenie na rynek w pierwszym kwartale tego roku polskiej wersji oprogramowania Client/Server Security for SMB. Najistotniejsze jest jednak zapewnienie, aby klienci Trend Micro byli zadowoleni z oferowanych rozwiązań i wysokiej jakości świadczonych usług. Dotyczy to użytkowników końcowych, a także partnerów Trend Micro. - powiedział Dariusz Jarecki

Trend Micro Inc. jako pierwsza firma na świecie przeniosła ochronę antywirusową z poziomu stacji roboczej na serwery i bramy internetowe. Dziś Trend Micro dostarcza przede wszystkim rozwiązania zapewniające kompleksową ochronę przed zagrożeniami sieciowymi. Siedziba Trend Micro mieści się w Tokio. Trend Micro zatrudnia ponad 3.000 pracowników i działa w 30 krajach. Akcje spółki notowane są na tokijskiej giełdzie Nikkei oraz na NASDAQ. Nowy Menedżer Sprzedaży na Polskę ma 35 lat. Jest absolwentem Wydziału Geografii Uniwersytetu Łódzkiego, studiował również marketing i zarządzanie na Politechnice Łódzkiej. Od początku kariery zawodowej związany jest z branżą IT. Pracował miedzy innymi w ICL Poland i Comparex Systemy Informatyczne, a ostatnio w VERITAS Software Poland Sp. z o.o. na stanowisku Sales Managera.

Adres nowego biura to: Trend Micro Incorporated, Warszawskie Centrum Finansowe, ul. Emilii Plater 53 (XI pietro), 00-113 Warszawa, tel.: +48 (22) 528 68 16, fax: +48 (22) 528 68 15.

© dobreprogramy
s