r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

True Burner 4.5

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

True Burner to bardzo prosty, a zarazem bardzo szybki program do nagrywania płyt CD/DVD/BD. Umożliwia on nagrywanie standardowych płyt z danymi, tworzenie nośników bootowalnych i wielosesyjnych, obsługując przy tym systemy plików ISO 9660 oraz UDF.

Galeria programu

Narzędzie kierowane jest w głównej mierze do użytkowników poszukujących bardzo prostego rozwiązania do nagrywania płyt, które pozbawione jest zbędnych funkcji i wodotrysków, a jednocześnie zużywa małe partie zasobów systemowych. Z pomocą True Burner stworzymy podstawowe kompilacje z danymi, nośniki z plikami MP3, a także zweryfikujemy poprawność zapisanych danych. Nie zabrakło oczywiście opcji kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu.

Obsługa programu True Burner jest banalnie prosta, a liczba dostępnych w jego obrębie funkcji nie powinna przytłoczyć nawet bardzo początkującego użytkownika. Narzędzie wpiera metodę "przeciągnij-i-upuść", i to właśnie za jej pomocą możliwe jest dodawanie plików do kompilacji.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 21.07.2016 22:10

Prosty i skuteczny program, oby więcej takich.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.