True Burner True Burner 7.2

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

True Burner to bardzo prosty, a zarazem bardzo szybki program do nagrywania płyt CD/DVD/BD. Umożliwia on nagrywanie standardowych płyt z danymi, tworzenie nośników bootowalnych i wielosesyjnych, obsługując przy tym systemy plików ISO 9660 oraz UDF.

Narzędzie kierowane jest w głównej mierze do użytkowników poszukujących bardzo prostego rozwiązania do nagrywania płyt, które pozbawione jest zbędnych funkcji i wodotrysków, a jednocześnie zużywa małe partie zasobów systemowych. Z pomocą True Burner stworzymy podstawowe kompilacje z danymi, nośniki z plikami MP3, a także zweryfikujemy poprawność zapisanych danych. Nie zabrakło oczywiście opcji kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu.

Obsługa programu True Burner jest banalnie prosta, a liczba dostępnych w jego obrębie funkcji nie powinna przytłoczyć nawet bardzo początkującego użytkownika. Narzędzie wpiera metodę "przeciągnij-i-upuść", i to właśnie za jej pomocą możliwe jest dodawanie plików do kompilacji.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!