TrustPort USB Antivirus TrustPort USB Antivirus 17.0.6.7106

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

TrustPort USB Antivirus to przenośna wersja programu antywirusowego, przeznaczona dla wszystkich urządzeń podłączanych do komputera przez złącze USB (pendrive, karty pamięci oraz zewnętrzne dyski twarde).

TrustPort USB Antivirus to mobilne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo danych podczas korzystania z zewnętrznych urządzeń przenośnych USB. Zapobiega kopiowaniu szkodliwego oprogramowania i wszelkich wirusów wykrytych na nośnikach danych. Przeprowadza dokładne skanowanie urządzeń, w celu wykrycia szkodników i innych złośliwych komponentów.

Oprócz tego umożliwia szyfrowanie i zabezpieczanie naszych danych, dzięki temu zostaną one ukryte przed niepowoływanymi osobami. Korzystając z tego oprogramowania zapewnimy bezpieczeństwo podczas przesyłania plików na wymiennych nośnikach danych, a także przeskanujemy każdy komputer do którego zostanie podłączony nośnik USB z zainstalowanym programem.

TrustPort USB Antivirus zainstalować możemy na dowolnym urządzeniu USB. W tym wypadku jest w pełni kompatybilny z innymi programami antywirusami zainstalowanymi w systemie operacyjnym. Podstawowe funkcje aplikacji to ochrona antywirusowa i antyspyware, skanowanie dowolnego komputera, szyfrowanie i całkowite usuwanie danych.

Uwaga!

  • TrustPort USB Antivirus dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

mobilność,lekkość,skuteczność
trial
ocena użytkownika
27.09.2020 17:54 • Recenzja do wersji 17.0.6.7106

podstawa to zabezpiecza twoje dane na pendrive podczas korzystania z innych komputerów masz własny AV by sprawdzić i od razu usunąć część wirusów z pamięci,nie gryzie się z innymi programami AV,prosty w użytkowaniu

nie wielkie wymagania systemowe, szybkość działania, niezależny od systemu operacyjnego
nie chroni systemu operacyjnego na komputerze
ocena użytkownika
29.08.2012 16:01 • Recenzja do wersji 2013 13.0.3.5073

Program przeznaczony do ochrony dysków USB. Dzięki temu programowi, zabezpieczamy nasz nośnik USB przed dostaniem się niepożądanego oprogramowania i utratą danych.
Dzięki ochronie USB możemy bezpiecznie przenosić dane z komputerów niezabezpieczonych, lub kiedy nie jesteśmy pewni poziomu ochrony. Często zdarza się, że komputery są odłączone od sieci a mamy konieczność przeniesienia danych z jednej maszyny na drugą, w tym momencie idealnym rozwiązaniem jest właśnie pendrive chroniony TrustPort USB Antyvirus. Mamy pewność że nie zainfekujemy naszego nośnika oraz komputerów które mogą być pod specjalnymi procedurami zabezpieczającymi.

Programem też możemy zabezpieczyć dane szyfrując je na naszym dysku wymiennym.

Polecam zwłaszcza dla osób często korzystających z nośników USB