TwistedBrush w vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Alternatywą dla takich narzędzi jak Corel Painter czy ArtRage 2 może być pozycja, która trafiła dzisiaj do naszej bazy programów.

TwistedBrush, bo o nim mowa, to profesjonalny program przeznaczony do malowania obrazów za pośrednictwem komputera. Aplikacja udostępnia cyfrowe odpowiedniki pędzli cechujących się bardzo wysokim stopniem realizmu. W zależności od szybkości ruchu pędzlem, wybrana barwa nakładana jest z różną intensywnością. Dla każdego pędzla można ustawić odpowiednią gęstość, wielkość, przezroczystość i kolor dostępny na jednej z ośmiu palet.

Wersja Pro oferuje dodatkowo takie funkcje jak obsługa filtrów, masek (zapis/odczyt), pluginów, praca na warstwach, możliwość wybierania różnych rodzajów płótna, malowania obrazów na podkładzie fotografii, tworzenia pokazów slajdów, własnych palet kolorów i znacznie więcej. Autorzy zadbali również o to by wersja komercyjna oferowała użytkownikom sporą ilość realistycznych narzędzi, których aktualnie jest ponad 1400. Gotowe projekty można zapisywać i eksportować do wielu formatów (m. in. JPG, GIF, TIF TBR, EMF, BMP).

Najnowszą wersję aplikacji TwistedBrush w edycji Free oraz Pro Studio można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

© dobreprogramy