Twitch Twitch 8.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Twitch to oficjalna aplikacja serwisu streamingowego dla graczy Twitch.

Z poziomu aplikacji Twitch dla systemu operacyjnego Windows otrzymujemy przede wszystkim możliwość oglądania wybranych transmisji z mniej lub bardziej popularnych gier wideo prezentowanych przez fanów elektronicznej rozrywki z całego świata. Przed rozpoczęciem korzystania z programu należy utworzyć bezpłatne konto na platformie Twitch lub zalogować się do istniejącego konta Curse.

Twitch pozwala nie tylko na oglądanie transmisji na żywo, ale także VOD, czyli zarejestrowanych wcześniej materiałów wideo oraz klipów, tj. krótkich fragmentów transmisji ukazujących kluczowe wydarzenia (są one nagrywane przez widzów). Użytkownik może również czatować z innymi oglądającymi, znajomymi oraz uczestnikami rozgrywki (dostępne są rozmowy głosowe, tekstowe oraz wideorozmowy).

Korzystanie z platformy Twitch jest nieodpłatne, ale jeśli zechcemy, możemy wspierać twórców, subskrybując ich kanał lub cheerując z Bitami. W ten sposób autorzy transmisji otrzymują gratyfikacje finansowe za swoją pracę i mogą kontynuować produkowanie nowych treści na swoim kanale.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!