r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twórca Police Quest szykuje grę Precinct

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Fani dawnych przygodówek zapewne doskonale kojarzą firmę Sierra, która niegdyś wypuszczała ich całą masę. Zagrywano się w tytuły z serii Gabriel Knight, Leisure Suit Larry, Space Quest czy King's Quest, a interesujący się działaniem amerykańskich policjantów mogli śledzić ich dzieje w Police Quest. Jim Walls, który po latach służby jako stróż prawa powołał do życia tę ostatnią markę, teraz zdecydował się spróbować powrócić do tematyki bliskiej jego sercu w ambitnym projekcie Precinct. Szuka pół miliona dolarów na Kickstarterze, aby móc go zrealizować.

Nie będziemy już klikać po ekranie myszką, lecz podejmować się działań przy o wiele modniejszym obecnie ukazaniu wydarzeń oczami bohatera. Jako Maxwell Jones z Fraser Canyon w Kalifornii przyjdzie piąć się po szczeblach policyjnej kariery, biorąc udział w wielu akcjach wzorowanych na prawdziwych wydarzeniach. Oczywiście nie obędzie się bez pościgów, strzelanin czy walki wręcz z oprychami. Bez samowolki jednak — wszystko zgodnie z procedurami, poznamy więc od podszewki, jak funkcjonuje amerykański wymiar sprawiedliwości. Gra powstaje przede wszystkim z myślą o Windows i OS X, myśli się też o Linuksie, Androidzie, iOS plus popularnych konsolach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.