r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tydzień z Photoshopem – Adobe przez tydzień będzie uczyć za darmo

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Obchody 25. urodzin Photoshopa jeszcze się nie zakończyły. Z okazji jubileuszu flagowego programu firma Adobe zorganizuje cały tydzień szkoleń internetowych, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej o możliwościach programu, a także jego mobilnych krewniaków i programu Adobe Lightroom.

W planie jest 48 wykładów w dwóch ścieżkach, które przez 6 dni poprowadzi 13 wykładowców, wśród których znaleźli się wieloletni ewangeliści Adobe i zawodowi projektanci z dużym doświadczeniem dydaktycznym. Poruszane tematy będą obejmować oczywiście sztuczki, które można zrobić w Photoshopie. Będzie można poznać także ciekawe zastosowania aplikacji mobilnych firmy Adobe i sposoby pracy z niedestruktywnymi narzędziami w Lightroomie. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy znajdą coś dla siebie.

Szkolenia zostały zaplanowane w strefie czasowej Los Angeles, więc będą odbywać się w dość dogodnych dla pracujących Polaków godzinach – pierwsze będą odbywać się o 18:00 naszego czasu. Pierwsze będzie można oglądać już jutro wieczorem.

Aby zapisać się na szkolenia, należy udać się na stronę wydarzenia na Creative Live. Udział w wykładach prowadzonych na żywo jest zupełnie bezpłatny i naprawdę warto z nich skorzystać. Dostęp do nich po zakończeniu „Tygodnia z Photoshopem” będzie możliwy, ale będzie kosztował 300 dolarów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.