UltraStar Deluxe UltraStar Deluxe 1.1

Strona główna Mac Gry Symulatory
Pobierz program

UltraStar Deluxe to otwartoźródłowy klon SingStara, czyli popularnej gry karaoke na PlayStation. Gra dostępna jest na wielu platformach i można do niej pobrać wiele piosenek za darmo, a także tworzyć własne.

W UltraStar Deluxe może konkurować ze sobą maksymalnie sześciu graczy. Punkty przyznawane są na podstawie umiejętności wokalnych i wyczucia rytmu. Grać można solo i w duetach, można także wykorzystać grę jako odtwarzacz i zrelaksować się przy ulubionych piosenkach.

Nowe utwory w wielu językach można znaleźć na forach miłośników gry, warto też sięgnąć po program do tworzenia własnych. Aby dodać własną piosenkę, należy przejść do zawartości pakietu z programem i umieścić ją (czyli plik MP3 i tekstowy, ewentualnie dodatkowe multimedia) w folderze „songs”.

Język polski należy wybrać w ustawieniach interfejsu programu. W ustawieniach nagrywania można przypisać mikrofony do graczy. Trzeba jednak pamiętać, że gra powstała, gdy mikrofony stereo nie były jeszcze montowane w Macach i każdy kanał będzie dla niej osobnym mikrofonem.

Jako tło do śpiewanych piosenek można wykorzystać różne pliki multimedialne, w tym filmy z YouTube'a. W grze znajdziemy trzy skórki i kilka motywów kolorystycznych, które zmienią jej wygląd.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!