r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UltraStar Deluxe 1.1

Strona główna Mac Gry Symulatory
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UltraStar Deluxe to otwartoźródłowy klon SingStara, czyli popularnej gry karaoke na PlayStation. Gra dostępna jest na wielu platformach i można do niej pobrać wiele piosenek za darmo, a także tworzyć własne.

Galeria programu

W UltraStar Deluxe może konkurować ze sobą maksymalnie sześciu graczy. Punkty przyznawane są na podstawie umiejętności wokalnych i wyczucia rytmu. Grać można solo i w duetach, można także wykorzystać grę jako odtwarzacz i zrelaksować się przy ulubionych piosenkach.

r   e   k   l   a   m   a

Nowe utwory w wielu językach można znaleźć na forach miłośników gry, warto też sięgnąć po program do tworzenia własnych. Aby dodać własną piosenkę, należy przejść do zawartości pakietu z programem i umieścić ją (czyli plik MP3 i tekstowy, ewentualnie dodatkowe multimedia) w folderze „songs”.

Język polski należy wybrać w ustawieniach interfejsu programu. W ustawieniach nagrywania można przypisać mikrofony do graczy. Trzeba jednak pamiętać, że gra powstała, gdy mikrofony stereo nie były jeszcze montowane w Macach i każdy kanał będzie dla niej osobnym mikrofonem.

Jako tło do śpiewanych piosenek można wykorzystać różne pliki multimedialne, w tym filmy z YouTube'a. W grze znajdziemy trzy skórki i kilka motywów kolorystycznych, które zmienią jej wygląd.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze gry na imprezę (nie tylko Sylwestrową)

30
ROZRYWKA 30.12.2015 | Anna Rymsza

Dla osób, które zapraszają znajomych na imprezę w domu, przygotowaliśmy zestaw sprawdzonych gier, z którymi na pewno będziecie się dobrze bawić. Większość z nich możecie pobrać lub kupić w postaci cyfrowej nawet w czasie trwania zabawy. Tańczcie, grajcie i śpiewajcie Just Dance 2016 Wśród gier tanecznych na imprezę prawdopodobnie najodpowiedniejsza będzie seria Just Dance. Jej oprawa graficzna dostarczy odpowiednią dawkę absurdu. Jednocześnie tańczyć mogą 4 osoby lokalnie lub 8 osób przy zabawie przez sieć, czym Just Dance przebija Dance Central. Najnowsza odsłona Just Dance zawiera 40…

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.