Universal SQL Editor Universal SQL Editor 1.9.2.1

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Universal SQL Editor to rozbudowane, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze narzędzie do zarządzania bazami danych Oracle, DB2, SQL Server, Sybase i innymi zgodnymi z interfejsem ODBC.

Program wyposażony został w oferujący duże możliwości edytor SQL, który posiada inteligentny mechanizm autouzupełniania kodu, opcje podpowiedzi i kolorowania składni, wielopoziomowe narzędzie cofania zmian, a także formatowania kodu. Wygodne w użyciu narzędzie do tworzenia zapytań dysponuje funkcjami grupowania, filtrowania, wyszukiwania, edycji i sortowania, wyświetlania danych w postaci tabel oraz eksportu zapytań do arkusza kalkulacyjnego Excel lub pliku SQL.

Universal SQL Editor pozwala na wygodne wyświetlanie zależności pomiędzy obiektami bazy, obsługuje wtyczki w postaci DLL, a także charakteryzuje się niskim zużyciem zasobów systemowych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!