r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Universal SQL Editor 1.7.9

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Universal SQL Editor to rozbudowane, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze narzędzie do zarządzania bazami danych Oracle, DB2, SQL Server, Sybase i innymi zgodnymi z interfejsem ODBC.

Galeria programu

Program wyposażony został w oferujący duże możliwości edytor SQL, który posiada inteligentny mechanizm autouzupełniania kodu, opcje podpowiedzi i kolorowania składni, wielopoziomowe narzędzie cofania zmian, a także formatowania kodu. Wygodne w użyciu narzędzie do tworzenia zapytań dysponuje funkcjami grupowania, filtrowania, wyszukiwania, edycji i sortowania, wyświetlania danych w postaci tabel oraz eksportu zapytań do arkusza kalkulacyjnego Excel lub pliku SQL.

Universal SQL Editor pozwala na wygodne wyświetlanie zależności pomiędzy obiektami bazy, obsługuje wtyczki w postaci DLL, a także charakteryzuje się niskim zużyciem zasobów systemowych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 30.10.2015 11:18

krótki trial :/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.