V Sesja Linuksowa

Strona główna Aktualności

O autorze

Na początku kwietnia, we Wrocławiu, odbędzie się V Sesja Linuksowa - kolejna edycja cyklicznej imprezy dla fanów Open Source, a w szczególności Linuksa, której głównym celem jest umożliwienie pasjonatom tego systemu współdzielenie się wiedzą, wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat najnowszych trendów w tej tematyce.

Podczas dwóch dni konferencji odbędzie się równo dziesięć wykładów. Pierwszego dnia zagraniczni i polscy prelegenci poprowadzą sesje na temat procesu tworzenia jądra, zarządzania energią czy systemach plików. Drugi dzień zapowiada się niemniej obiecująco - odbędą się wykłady o ochronie stosu, wysokiej dostępności, kontroli dostępu w systemach heterogenicznych, procesie tworzenia wydajnego klastra WWW. Omówiony zostanie także Flex, czyli technologia służąca do tworzenia efektywnych graficznie aplikacji internetowych opartych o format Flash. Pierwszego dnia wszystkie sesje będą odbywać się w języku angielskim, drugiego w języku polskim.

Konferencja odbędzie się w dniach 5-6 kwietnia 2008 w auli Politechniki Wrocławskiej. Wstęp na spotkanie jest wolny. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rejestracji, nie jest ona jednak wymagana.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi