VIPRE Advanced Security VIPRE Advanced Security 10.1.4.28

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VIPRE Advanced Security to aplikacja do ochrony prywatności użytkownika w trakcie codziennego korzystania z internetu. Może stanowić przydatne uzupełnienie tradycyjnego programu antywirusowego.

VIPRE Advanced Security zminimalizuje ryzyko pojawienia się złośliwego oprogramowania na komputerze użytkownika, chroniąc go przed rozmaitymi zagrożeniami płynącymi z sieci, takimi jak na przykład keyloggery, rootkity, trojany czy exploity. Nie wszystkie tego typu pliki zostaną wykryte przez program antywirusowy na tyle szybko, by mogły zostać bezpiecznie usunięte zanim rozpoczną swoje działanie, dlatego też warto skorzystać z dodatkowego narzędzia, jakim jest właśnie VIPRE Advanced Security.

VIPRE Advanced Security zajmuje się również filtrowaniem spamu, co sprawia, że w naszej skrzynce poczty elektronicznej nie pojawią się dodatkowe reklamy czy inne niepożądane treści. Tego typu ochronę, podobnie jak zaporę sieciową i szereg innych opcji, możemy aktywować lub dezaktywować w dowolnym momencie zaledwie jednym kliknięciem.

Warto dodać, że VIPRE Advanced Security pozwala na skanowanie dysku twardego w celu odnalezienia wirusów w dowolnym momencie, ale może także pracować zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!