r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VLC for Android

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze wideo

VLC to mobilne wydanie jednego z najpopularniejszych odtwarzaczy plików multimedialnych. Pozwala oglądać filmy oraz słuchać muzyki w wielu różnych formatach, często nieobsługiwanych przez systemowe odpowiedniki. Oprócz sporych możliwości, jego sporą zaletą jest darmowa dystrybucja.

Galeria programu

Odtwarzacz jest w stanie automatycznie katalogować zapisane na urządzeniu pliki multimedialne, a także odtwarzać muzykę i filmy. Autorzy udostępnili również zakładkę, w której możliwe jest przeglądanie zawartości pamięci naszego telefonu oraz karty SD. Wśród zalet VLC należy wymienić również odtwarzanie multimediów nadawanych zdalnie (poprzez Internet lub sieć lokalną LAN) za pośrednictwem różnych protokołów dla transmisji strumieniowych. Dzięki temu VLC media player jest jednym z najlepszych rozwiązań do oglądania np. telewizji internetowych nadawanych w różnych standardach.

Wiele aspektów działania aplikacji możemy edytować z poziomu ustawień. Są to między innymi: format kodowania napisów, przyśpieszenie sprzętowe, korektor graficzny czy też zmiana wyjścia audio/wideo. Stabilność działania i obsługi niektórych formatów zależy zarówno od naszego urządzenia jak i dopasowania opcji. Domyślne ustawienia powinny sobie jednak poradzić w większości przypadków. VLC dla Androida to dobrze przygotowany odtwarzacz, który dodatkowo dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VLC na Androidzie: obsługa trybu Picture-in-Picture już w fazie beta

0
OPROGRAMOWANIE 14.06.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

W VLC, popularnym odtwarzaczu wideo, nieczęsto mamy do czynienia z aktualizacjami, które przynoszą nowe funkcje. Na Androidzie pojawiła się właśnie nowa wersja beta, która dostarcza coś więcej, niż tylko drobne poprawki. Testowa wersja aplikacji VLC na Androidzie obsługuje już tryb nazywany Picture-in-Picture. Pozwala ona na kontynuowanie oglądania wideo nawet po przejściu na ekran główny lub do innego aplikacji. Odtwarzacz pojawia się w formie niewielkiego pływającego okienka, co umożliwia na przykład szybką odpowiedź na wiadomość bez konieczności zatrzymywania odtwarzania. Niestety,…

VLC 2.0 na Androida dostępne – teraz to odtwarzacz prawdziwie sieciowy

9
OPROGRAMOWANIE 22.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

VLC wyrasta na lidera odtwarzaczy wideo, a zespół programistów stojących za nim często publikuje kompilacje zawierające duże zmiany. Przejawem ich skuteczności może być fakt, że VLC to pierwszy natywny odtwarzacz na Chrome OS-ie. Dziś ukazała się natomiast duża aktualizacja aplikacji na Androida. W najnowszej, oznaczonej okrągłym 2.0, wersji, nowości trafiły przede wszystkim do funkcji, którym VLC swoją nazwę zawdzięcza, czyli odtwarzaniu z sieci lokalnej. Odtąd VLC obsługuje DLNA, Windows Network Sharing, przeglądanie dysków sieciowych zamontowanych z wykorzystaniem protokołu Universal…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 19.12.2016 13:16

Na moim tv pomimo zmiany kodowania tekstu na „Eastern European (Windows-1250)” napisy dalej są bez polskich znaków. Na komputerze nie ma problemu, tekst w pliku .txt, w folderze jest tylko jeden plik z napisami.

MrBeckham666   19 #1 01.04.2016 02:13

Narazie lepszego odtwarzacza video na androida moim zdaniem nie ma :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.