r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VLC for Android

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze wideo

VLC to mobilne wydanie jednego z najpopularniejszych odtwarzaczy plików multimedialnych. Pozwala oglądać filmy oraz słuchać muzyki w wielu różnych formatach, często nieobsługiwanych przez systemowe odpowiedniki. Oprócz sporych możliwości, jego sporą zaletą jest darmowa dystrybucja.

Galeria programu

Odtwarzacz jest w stanie automatycznie katalogować zapisane na urządzeniu pliki multimedialne, a także odtwarzać muzykę i filmy. Autorzy udostępnili również zakładkę, w której możliwe jest przeglądanie zawartości pamięci naszego telefonu oraz karty SD. Wśród zalet VLC należy wymienić również odtwarzanie multimediów nadawanych zdalnie (poprzez Internet lub sieć lokalną LAN) za pośrednictwem różnych protokołów dla transmisji strumieniowych. Dzięki temu VLC media player jest jednym z najlepszych rozwiązań do oglądania np. telewizji internetowych nadawanych w różnych standardach.

r   e   k   l   a   m   a

Wiele aspektów działania aplikacji możemy edytować z poziomu ustawień. Są to między innymi: format kodowania napisów, przyśpieszenie sprzętowe, korektor graficzny czy też zmiana wyjścia audio/wideo. Stabilność działania i obsługi niektórych formatów zależy zarówno od naszego urządzenia jak i dopasowania opcji. Domyślne ustawienia powinny sobie jednak poradzić w większości przypadków. VLC dla Androida to dobrze przygotowany odtwarzacz, który dodatkowo dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Plaga wśród aplikacji: klony darmowego odtwarzacza z dodanymi reklamami

23
OPROGRAMOWANIE 07.02.2018 | Anna Rymsza

Jak można zarobić na aplikacji mobilnej? Niektórzy starają się przygotować ciekawy produkt, inni biorą kod źródłowy otwartej aplikacji i dodają do niego reklamy. To właśnie spotkało popularny i bardzo dobry odtwarzacz VLC dla Androida. Na bazie jego kodu powstały jednak klony, które są obecne w Google Play i zarabiają reklamami. Organizacja non-profit VideoLAN, rozwijająca świetny, otwarty odtwarzacz multimediów, niedawno ujawniła, że otrzymała propozycję dołączenia reklam do swojego produktu dla Androida. Mogli na tym zarobić dziesiątki milionów euro, ale nie przyjęli oferty. Program był,…

Odtwarzacz VLC dla Androida zyskuje nowe możliwości przesyłania obrazu na telewizor

8
OPROGRAMOWANIE 31.01.2018 | Oskar Ziomek

Do użytkowników VLC na Androidzie trafia nowa, testowa wersja odtwarzacza (2.9.0). Przynosi ona istotne zmiany, które mogą wyraźnie zmienić sposób dotychczasowego korzystania z programu. Wśród nowości pojawia się możliwość przesyłania multimediów na telewizor z wykorzystaniem Google Chromecast oraz obsługa stacji dokującej Samsung DEX. Obydwa rozwiązania mogą przyciągnąć do aplikacji kolejnych użytkowników. Z nowości najciekawiej wypada oczywiście obsługa strumieniowania przez Google Chromecast. Rozwiązanie ma działać analogicznie, jak w każdej innej aplikacji z tego typu wsparciem.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 04.01.2018 21:07

@Anonim (niezalogowany): spróbuj ustawić kodowanie UTF-8 (bez BOM), jeśli masz taką możliwość.

  #2 19.12.2016 13:16

Na moim tv pomimo zmiany kodowania tekstu na „Eastern European (Windows-1250)” napisy dalej są bez polskich znaków. Na komputerze nie ma problemu, tekst w pliku .txt, w folderze jest tylko jeden plik z napisami.

MrBeckham666   20 #1 01.04.2016 02:13

Narazie lepszego odtwarzacza video na androida moim zdaniem nie ma :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.