r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VLC for Android

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze wideo
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

VLC to mobilne wydanie jednego z najpopularniejszych odtwarzaczy plików multimedialnych. Pozwala oglądać filmy oraz słuchać muzyki w wielu różnych formatach, często nieobsługiwanych przez systemowe odpowiedniki. Oprócz sporych możliwości, jego sporą zaletą jest darmowa dystrybucja.

Galeria programu

Odtwarzacz jest w stanie automatycznie katalogować zapisane na urządzeniu pliki multimedialne, a także odtwarzać muzykę i filmy. Autorzy udostępnili również zakładkę, w której możliwe jest przeglądanie zawartości pamięci naszego telefonu oraz karty SD. Wśród zalet VLC należy wymienić również odtwarzanie multimediów nadawanych zdalnie (poprzez Internet lub sieć lokalną LAN) za pośrednictwem różnych protokołów dla transmisji strumieniowych. Dzięki temu VLC media player jest jednym z najlepszych rozwiązań do oglądania np. telewizji internetowych nadawanych w różnych standardach.

Wiele aspektów działania aplikacji możemy edytować z poziomu ustawień. Są to między innymi: format kodowania napisów, przyśpieszenie sprzętowe, korektor graficzny czy też zmiana wyjścia audio/wideo. Stabilność działania i obsługi niektórych formatów zależy zarówno od naszego urządzenia jak i dopasowania opcji. Domyślne ustawienia powinny sobie jednak poradzić w większości przypadków. VLC dla Androida to dobrze przygotowany odtwarzacz, który dodatkowo dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VLC 2.0 na Androida dostępne – teraz to odtwarzacz prawdziwie sieciowy

8
OPROGRAMOWANIE 22.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

VLC wyrasta na lidera odtwarzaczy wideo, a zespół programistów stojących za nim często publikuje kompilacje zawierające duże zmiany. Przejawem ich skuteczności może być fakt, że VLC to pierwszy natywny odtwarzacz na Chrome OS-ie. Dziś ukazała się natomiast duża aktualizacja aplikacji na Androida. W najnowszej, oznaczonej okrągłym 2.0, wersji, nowości trafiły przede wszystkim do funkcji, którym VLC swoją nazwę zawdzięcza, czyli odtwarzaniu z sieci lokalnej. Odtąd VLC obsługuje DLNA, Windows Network Sharing, przeglądanie dysków sieciowych zamontowanych z wykorzystaniem protokołu Universal…

Wraca piłkarska Ekstraklasa! Z tymi aplikacjami będziecie z nią na bieżąco

24
OPROGRAMOWANIE 08.02.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Po blisko dwóch miesiącach zimowej przerwy, już za kilka dni na boiska wrócą piłkarze Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego w 2016 r. zabrzmi w najbliższy piątek, 12 lutego. Mamy dla Was zestaw aplikacji, dzięki którym będziecie na bieżąco z tym, co w ekstraklasowej trawie piszczy i które dostarczą na Wasze smartfony oraz tablety wyniki meczów na żywo. Co tu dużo pisać – miłość do naszej piłkarskiej Ekstraklasy często jest miłością trudną. To prawda, że przez ostatnie lata wiele w naszej krajowej piłce zmieniło się na lepsze. Mamy nowe, piękne stadiony (np. we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 19.12.2016 13:16

Na moim tv pomimo zmiany kodowania tekstu na „Eastern European (Windows-1250)” napisy dalej są bez polskich znaków. Na komputerze nie ma problemu, tekst w pliku .txt, w folderze jest tylko jeden plik z napisami.

MrBeckham666   19 #1 01.04.2016 02:13

Narazie lepszego odtwarzacza video na androida moim zdaniem nie ma :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.