r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

V-Ray 1.50 SP3 oficjalnie wydany

Strona główna Aktualności

Firma Chaos Software udostępniła kolejną wersję silnika renderującego, który wykorzystywany jest przez profesjonalistów do tworzenia trójwymiarowej grafiki komputerowej.

VRay to silnik renderujący, który używa bardzo zaawansowanych technik renderowania w tym algorytmu globalnego oświetlenia, mapowania fotonowego, path tracing, irradiance map oraz directly computed global illumination. Dzięki tym technikom można uzyskać bardziej realistyczne efekty w porównaniu z rendererami dostępnymi w programach przeznaczonych do tworzenia trójwymiarowej grafiki.

W najnowszej wersji V-Ray 1.50 SP3 dodano obsługę materiałów Max Arch & Design, możliwość renderowania regionów bezpośrednio w VFB, import proxy jako punktów, efekt mgły wpływający na środowisko i znacznie więcej. Szczegółową listę zmian znaleźć można na stronie producenta, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.