V-Ray 1.50 SP3 oficjalnie wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Chaos Software udostępniła kolejną wersję silnika renderującego, który wykorzystywany jest przez profesjonalistów do tworzenia trójwymiarowej grafiki komputerowej.

VRay to silnik renderujący, który używa bardzo zaawansowanych technik renderowania w tym algorytmu globalnego oświetlenia, mapowania fotonowego, path tracing, irradiance map oraz directly computed global illumination. Dzięki tym technikom można uzyskać bardziej realistyczne efekty w porównaniu z rendererami dostępnymi w programach przeznaczonych do tworzenia trójwymiarowej grafiki.

W najnowszej wersji V-Ray 1.50 SP3 dodano obsługę materiałów Max Arch & Design, możliwość renderowania regionów bezpośrednio w VFB, import proxy jako punktów, efekt mgły wpływający na środowisko i znacznie więcej. Szczegółową listę zmian znaleźć można na stronie producenta, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych