r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite to pakiet dwóch aplikacji przeznaczonych do edycji wideo i tworzenia efektów specjalnych na potrzeby produkcji filmowych.

W zestawie znajdziemy Vegas Movie Studio HD Platinum 12 będący odmianą profesjonalnego programu do przechwytywania, edycji, montażu filmów z kamer, aparatów i innych urządzeń cyfrowych. Oprogramowanie pozwala na edycję wideo w niemalże każdym dostępnym formacie – w tym także HDV, AVCHD i 3D MVC. Z jego pomocą tworzyć można filmy zawierające ciekawe przejścia i efekty specjalne, napisy czy podkład dźwiękowy. Wszystko to bardzo łatwo dokonać można za pośrednictwem zaledwie kilka kliknięć myszą. Efekt końcowy zapisany może być na płycie DVD lub Blu-ray wykorzystując aplikację DVD Architect Studio 5.

Drugim narzędziem jakie znajdziemy w pakiecie jest edytor HitFilm Standard. Aplikacja przeznaczona jest do tworzenia zaawansowanych efektów specjalnych. Edycja kompozycji 3D zaimplementowana w HitFilm Standard przypomina w dużym stopniu rozwiązania wprowadzone chociażby w narzędziu Adobe After Effects. Wirtualna kamera 3D pracuje realistycznie, a ostrości głębi generowana jest na podstawie odległości warstw od obiektywu. HitFilm oferuje również możliwość tworzenia cieni 3D, realistycznych świateł, aktywowania efektu Motion blur dla warstw 2D/3D i znacznie więcej. W przypadku zaplecza FX twórcy oddali nam do dyspozycji ponad 100 efektów, które dodatkowo można miksować tworząc ciekawe i niepowtarzalne efekty w swoich filmowych produkcjach.

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite dostarcza nam dwie świetne aplikacje przeznaczone do montażu i postprodukcji materiałów wideo. Oba programy można zakupić osobno.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 06.09.2016 14:25

@Michu11 (niezalogowany): movie maker

  #4 22.10.2013 19:11

@romano041172 (niezalogowany):

  #3 12.04.2013 23:23

jakie konkretnie to formaty obsługuje

  #2 24.03.2013 20:09

Program dobry ale ja szukam czegoś lepszego żeby dodawać bardzo fajne efekty do filmików

  #1 11.02.2012 15:48

Ten program jest dobry, ale jak ktoś go ściąga 1 raz to nie potrafi nic tam zrobić.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.