Vegas Movie Studio Visual Effects Suite

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite to pakiet dwóch aplikacji przeznaczonych do edycji wideo i tworzenia efektów specjalnych na potrzeby produkcji filmowych.

W zestawie znajdziemy Vegas Movie Studio HD Platinum 12 będący odmianą profesjonalnego programu do przechwytywania, edycji, montażu filmów z kamer, aparatów i innych urządzeń cyfrowych. Oprogramowanie pozwala na edycję wideo w niemalże każdym dostępnym formacie – w tym także HDV, AVCHD i 3D MVC. Z jego pomocą tworzyć można filmy zawierające ciekawe przejścia i efekty specjalne, napisy czy podkład dźwiękowy. Wszystko to bardzo łatwo dokonać można za pośrednictwem zaledwie kilka kliknięć myszą. Efekt końcowy zapisany może być na płycie DVD lub Blu-ray wykorzystując aplikację DVD Architect Studio 5.

Drugim narzędziem jakie znajdziemy w pakiecie jest edytor HitFilm Standard. Aplikacja przeznaczona jest do tworzenia zaawansowanych efektów specjalnych. Edycja kompozycji 3D zaimplementowana w HitFilm Standard przypomina w dużym stopniu rozwiązania wprowadzone chociażby w narzędziu Adobe After Effects. Wirtualna kamera 3D pracuje realistycznie, a ostrości głębi generowana jest na podstawie odległości warstw od obiektywu. HitFilm oferuje również możliwość tworzenia cieni 3D, realistycznych świateł, aktywowania efektu Motion blur dla warstw 2D/3D i znacznie więcej. W przypadku zaplecza FX twórcy oddali nam do dyspozycji ponad 100 efektów, które dodatkowo można miksować tworząc ciekawe i niepowtarzalne efekty w swoich filmowych produkcjach.

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite dostarcza nam dwie świetne aplikacje przeznaczone do montażu i postprodukcji materiałów wideo. Oba programy można zakupić osobno.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 06.09.2016 14:25

@Michu11 (niezalogowany): movie maker

  #4 22.10.2013 19:11

@romano041172 (niezalogowany):

  #3 12.04.2013 23:23

jakie konkretnie to formaty obsługuje

  #2 24.03.2013 20:09

Program dobry ale ja szukam czegoś lepszego żeby dodawać bardzo fajne efekty do filmików

  #1 11.02.2012 15:48

Ten program jest dobry, ale jak ktoś go ściąga 1 raz to nie potrafi nic tam zrobić.