r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VeraCrypt 1.19

Strona główna Mac Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VeraCrypt to narzędzie do szyfrowania danych, bazujące na TrueCrypcie, w pełni z nim kompatybilne i naprawiające wiele błędów poprzednika. VeraCrypt dodatkowo zabezpieczył algorytmy szyfrowania partycji systemowych, dzięki czemu szyfrowanie jest odporne na nowoczesne ataki brute-force. Ponadto w VeraCrypcie zabezpieczone zostało wiele luk, które zostały znalezione w TrueCrypcie.

VeraCrypt ma możliwość otwierania woluminów zabezpieczonych przez TrueCrypta, a także konwertowania kontenerów i niesystemowych partycji z formatu TrueCrypta na format używany przez VeraCrypt.

VeraCrypt może szyfrować dane algorytmami: AES, Serpent, Twofish, Camellia, Kuznyechik i ich różnymi kombinacjami.

Jednym z dodatkowych zabezpieczeń jest drobne opóźnienie otwierania partycji, które nie przeszkadza użytkownikowi, ale utrudnia ataki. Podczas korzystania z odszyfrowanych danych nie ma żadnych opóźnień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dzień Przeciwko Cenzurze Internetu: z tymi programami stawisz czoła Wielkiemu Bratu

75

Wydawać by się mogło, że w 2018 roku dostępność mediów, a w szczególności Internetu jest już na tyle rozwinięta, że każdy człowiek na Świecie może cieszyć się dostępem do dowolnych treści. Niestety rzeczywistość jest inna i wciąż osoby poszukujące informacji na niektóre tematy, chcące obejrzeć wybrane filmy w Internecie czy też liczące na bezpieczeństwo podczas przesyłania prywatnej korespondencji muszą liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Ponieważ na dziś przypada Światowy Dzień Przeciwko Cenzurze Internetu, postanowiliśmy pokrótce przedstawić kilka narzędzi, które mogą się przydać w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.