Vero - True Social Vero - True Social 2.0.19.70

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vero to klient młodej sieci społecznościowej, która ma szansę zastąpić Facebooka i Instagram. Poza zdjęciami i filmami można w niej udostępniać muzykę, książki, miejsca i odnośniki, budując kolekcje mediów dostępne dla osób, z którymi jesteśmy w różnych stopniach powiązani.

Vero przy rejestracji wymaga tylko podstawowych danych – imię, nazwisko, telefon, e-mail i hasło. Ponadto można dodać zdjęcie profilowe i krótki opis. znajomych można wyszukiwać ręcznie lub dać aplikacji dostęp do książki adresowej. Ponadto Vero obsługuje wyszukiwanie miejsc, hashtagów i innych danych.

Znajomych można kategoryzować i udostępniać treści na podstawie tych kategorii: bliscy znajomi, dalsi, współpracownicy i obserwujący. Każdy może obserwować profil innej osoby i widzieć jej publiczne materiały. Vero sprawdzi się zarówno przy prowadzeniu profilu promującego działalność lub markę, jak i w podtrzymywaniu relacji osobistych. Co ważne, autorzy serwisu nie stosują żadnych specjalnych algorytmów sortujących posty z obserwowanych profili – dostaniemy wszystko w kolejności chronologicznej.

W aplikacji został wbudowany także czat, pozwalający komunikować się ze znajomymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!