reklama

Video Rotator 4.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Video Rotator to niewielkie narzędzie do podstawowej manipulacji obrazem w materiałach wideo. Umożliwia ono zmianę orientacji obrazu, zastosowanie efektu odbicia lustrzanego, a także konwertowanie filmików pomiędzy najpopularniejszymi formatami wideo.

Program wyposażony został jedynie w podstawowe funkcje, dające użytkownikowi możliwość łatwego wykonywania ściśle określonych operacji. Wśród nich wyróżnić należy opcje konwersji wideo do formatów MP4, MPG, AVI, MOV i FLV oraz kilku trybów rotacji - m.in. obracania obrazu o 90 stopni w lewo lub prawo, odbicie lustrzane itp. Narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być do konwersji wielu filmików jednocześnie. Wystarczy, że wczytamy je do programu i umieścimy na liście plików do obróbki.

Video Rotator jest kompatybilny z materiałami wideo zarejestrowanymi przy użyciu urządzeń firmy Apple (iPod, iPhone, iPad), ale także popularnych smartfonów i wspiera na wejściu następujące formaty: AVI, MPG, FLV, MP4, WMV, MOV i 3GP.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu zapisuje po konwersji jedynie 15 sekund materiału wideo.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 25.12.2016 12:39

tragedia !!!!!!!!!!cena nieadekwatna to możliwości programu

  #4 30.09.2015 11:35

Darmowa wersja obraca tylko 15 sekund materiału. Aktywacja do pełnej wersji kosztuje ponad 100 zł.

  #3 28.12.2014 00:14

Program zawiera wirusy.

memnon   8 #1 10.05.2014 16:39

Video Rotator 1.0.9 dzisiaj za darmo : http://www.giveawayoftheday.com/videorotator-1-0-9/ .

reklama