VideoInspector VideoInspector 2.15.5.149

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VideoInspector to niewielki i bardzo prosty w obsłudze program dostarczający szczegółowych informacji o wskazanym pliku wideo. Wśród nich znajdziemy dane o wymaganych do jego odtworzenia kodekach i filtrach audio/wideo.

Narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być do identyfikowania kodeków, które wymagane są do odtworzenia danego materiału wideo. Poza możliwością samego wykrycia brakujących komponentów VideoInspector umożliwia również ich pobranie z Internetu.

Ponadto aplikacja dostarcza informacji o rozdzielczości pliku wideo, wartości FPS, bitrate, współczynniku jakości obrazu, ilości kanału audio oraz Sample Rate. VideoInspector doskonale radzi sobie z kontenerami audio/wideo: AVI, Matroska, MPEG I, MPEG II i QuickTime.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!