Videostar - kanały TV Videostar - kanały TV 3.44.3

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja zapewnia nam darmowy oraz płatny dostęp do 37 kanałów polskiej telewizji. Dedykowana jest serwisowi o tej samej nazwie. Aby z niej skorzystać niezbędne jest posiadania konta.

Konto możemy założyć z poziomu aplikacji, bądź też serwisu www. Zapewnia nam ono dostęp do kilkunastu darmowych kanałów w tym: TVP, TVP 2, Puls, stopklatka TV. Pozostałe stacje dostępne są w różnych pakietach. Łącznie mamy dostęp do: TV Puls, Stopklatka, Polsat Viasat (History, Explorer, Nature), Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Filmbox (Extra, Family, Action, HD), Fightbox (HD), Sundance Channel, Family Sport, Love, DuckTV, Sportklub i Fightklub, TVTrwam, 4fun, StarsTV, RBL.TV, Russia Today, France 24 (eng), PoloTV, Da Vinci Learning, TVS, TVR, Mezzo, Motowizja, Travel Channel, TV Disco, TV Republika.

W widoku pionowym poza obrazem z wybranej stacji widzimy także aktualny program TV, w poziomym obraz rozszerza się na cały ekran. Jego jakość dopasowuje się do transmisji danych. Prezentuje się przyzwoicie nawet na większych ekranach telefonów. Videostar - kanały TV rozczarowuje pod względem dostępnych opcji. Możemy jedynie ustawić automatyczne odtwarzanie ostatnio oglądanego kanału bądź też wyłączyć/wyłączyć możliwość korzystania z transmisji danych.

Program jak i podstawowa baza stacji są dostępne za darmo. Jedyny wymóg to założenie konta oraz obejrzenie co pewien czas reklam. Płatne pakiety prezentują się konkurencyjnie na tle innych usług.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

możliwość korzystania na różnych platformach (Windows, Android), legalność, przystępna cena
czasami nie chce się połączyć (czasami), sporadycznie potrafi też zerwać połączenie, im więcej dostępnych kanałów tym lepiej
ocena użytkownika
10.12.2015 00:04 • Recenzja do wersji 1.0.58

Korzystam od kilku tygodni. Bardzo wygodne "obejście", gdy telewizor z różnych przyczyn jest zajęty. Także przyjemnie jest oglądać programy w HD (co prawda aż dwa). Serwis działa przez www zazwyczaj bez żadnych problemów. Czasami jednak nie chce się połączyć i potrzeba kilku prób. Podobnie sytuacja wygląda przy korzystaniu z dedykowanej aplikacji na Androida. Plusem jest fakt, że nie trzeba czekać na reklamy, aby wziąć prysznic - wystarczy tablet. Kolejną niewątpliwą zaletą platformy videostar jest jej legalność, stąd i mniejsze ryzyko "złapania" nieproszonego gościa.
Podstawowe programy telewizyjne są dostępne za darmo, zaś za symboliczną opłatą (obecnie 10zł za 90 dni) mamy brak dodatkowych reklam, dwa kanały HD oraz kilkadziesiąt innych (w większości średnio interesujących, ale ... są).
Mam nadzieję, że platforma odniesie sukces, będzie się rozwijać i dostarczać coraz to więcej treści w najlepszym wydaniu, bez żadnych problemów z połączeniem.