Awaria YouTube'a. Są problemy z ładowaniem strony i konkretnych kanałów

Awaria YouTube'a. Są problemy z ładowaniem strony i konkretnych kanałów

Trwa awaria na YouTube, fot. Pixabay
Trwa awaria na YouTube, fot. Pixabay
Oskar Ziomek
25.02.2021 23:27

Czwartkowy wieczór nie sprzyja oglądaniu filmów na YouTube. Serwis zmaga się z awarią, w wyniku której nie da się wyświetlać zawartości niektórych fragmentów strony, w tym konkretnych kanałów. W praktyce uniemożliwia to wygodne dotarcie do treści konkretnych twórców inaczej niż przez wyszukiwarkę.

Jak wynika z raportów, które napływają do serwisu downdetector, problem jest poważny i zaczął wyraźnie narastać tuż przed godziną 23:00. Wcześniej również część osób zgłaszała jednak problemy. Komentarze użytkowników potwierdzają, że problematyczne jest ładowanie zawartości kanałów. Wszystko wskazuje na to, że samo wyświetlanie filmów (kiedy już uda się znaleźć interesujące nagranie) działa poprawnie.

Trwa awaria serwisu YouTube, fot. downdetector.
Trwa awaria serwisu YouTube, fot. downdetector.

Problem nie dotyczy tylko webowej wersji YouTube'a. Kanałów nie da się również wyświetlać w smartfonach, co utrudnia korzystanie z serwisu. W chwili pisania niniejszego tekstu, do serwisu downdetector spłynęło już ponad 700 raportów o awarii YouTube'a. Na oficjalnym Twitterze YouTube'a jak na razie nie pojawiła się żadna informacja w sprawie usterki.

YouTube ma problem z ładowaniem zawartości strony, fot. Oskar Ziomek.
YouTube ma problem z ładowaniem zawartości strony, fot. Oskar Ziomek.

Awaria YouTube'a to już trzeci tak poważny problem 25 lutego. Wcześniej Polacy musieli się zmagać z usterką w Vectrze, a niewiele później przestał działać Facebook Messenger. Szybko okazało się, że w praktyce problemy dotyczą także Facebooka i serwisu Instagram.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)