r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VirusTotal Windows Uploader 2.2

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VirusTotal Windows Uploader to bezpłatne narzędzie dla użytkowników, którzy chcą szybko i bezproblemowo przeskanować pliki ściągnięte z internetu pod kątem wykrycia potencjalnych wirusów.

Galeria programu

Program wykorzystuje darmową usługę sieciową VirusTotal należącą do spółki Google, która zajmuje się analizowaniem danych i sprawdzaniem obecności złośliwego oprogramowania, trojanów czy też jakichkolwiek innych wirusów w plikach pobieranych za pośrednictwem internetu. Jednocześnie sprawdza, czy program antywirusowy nie wywołuje fałszywego alarmu informując użytkownika o obecności wirusa w niezainfekowanym pliku.

r   e   k   l   a   m   a

VirusTotal Windows Uploader oferuje system skanowania plików na dużą skalę dzięki wykorzystaniu kilkunastu silników antywirusowych. Aplikacja korzysta między innymi z Nortona, Kaspersky'ego, ESET i BitDefendera.

Co ciekawe, korzystanie z VirusTotal Windows Uploader jest bardzo proste, gdyż aplikacja integruje się z menu kontekstowym systemu operacyjnego Windows. Oznacza to, że wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na danym pliku i wybrać odpowiednią opcję, by rozpocząć skanowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #1 09.06.2016 23:57

w końcu się pojawił na DP :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.