VolumeSync - Sync your volume 1.3.1

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

VolumeSync to aplikacja służąca do synchronizacji ustawień dźwięków w smartfonie. Przykładowo połączone mogą zostać ustawienia głośności powiadomień, budzika i multimediów.

Synchronizacja głośności sprawia, że po naciśnięciu przycisku służącego do regulacji poziomu dźwięku, zmniejszamy lub zwiększamy głośność wszystkich wybranych ustawień. Jednocześnie więc zmienimy poziom dźwięku dla nowych powiadomień oraz budzika.

Aplikację wystarczy uruchomić i włączyć synchronizację za pomocą suwaka na górzę. Także po zamknięciu, wybrane ustawienia są wciąż synchronizowane. To użytkowników wybiera, które ustawienia dźwięku mają być połączone. Zaznaczyć może wspólne ustawienia dla powiadomień, multimediów, dźwięków systemowych czy budzika.

VolumeSync posiada prosty interfejs, dający szybki dostęp do suwaków pozwalających na wybór ustawień do synchronizacji. Aplikacja stawia na prostotę i zapewnienie użytkownikowi dostępu do swojej funkcjonalności, bez oferowania zbędnych dodatków.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VolumeSync: synchronizuj głośność i wycisz filmik przed odtworzeniem

5
11.09.2017  •  Mateusz Budzeń

Jeśli tuż po kliknięciu na filmik w aplikacji YouTube, chcieliście zmniejszyć głośność multimediów, to prawdopodobnie zbyt wczesne naciśnięcie przycisku regulacji głośności sprawiło, że przyciszyliście tylko dzwonek. Jak już przyzwyczaiły nas smartfony, rozwiązania tego problemu warto poszukać w sklepie z aplikacjami. Aplikacją, która sprawi, że naciskając przycisk regulacji głośności, zawsze wyciszymy głośność multimediów jest dostępny w naszej bazie VolumeSync. Jak sama nazwa podpowiada, aplikacja służy do synchronizacji ustawień głośności. Za pomocą suwaków możemy ustawić wspólne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych