WPS Spreadsheets 10.2.0.7480

Strona główna Windows Biuro Arkusze kalkulacyjne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

WPS Spreadsheets to darmowy arkusz kalkulacyjny, charakteryzujący się bogatą funkcjonalnością i niskim zużyciem zasobów systemowych. Stworzony został przez Chińczyków na wzór aplikacji Excel 2003 i doskonale nadaje się do prostych, a także bardziej złożonych kalkulacji.

Aplikacja jest częścią pakietu WPS Office i wyposażona została we wszystkie niezbędne funkcje, jakie znaleźć się powinny w oprogramowaniu tego typu. Pozwala na tworzenie prostych i rozbudowanych kalkulacji, zestawień itp., oferując przy tym możliwość prezentacji zgromadzonych danych w postaci różnego rodzaju wykresów oraz diagramów. Do dyspozycji użytkownika oddano także wiele najważniejszych formuł, umożliwiających m.in. obliczanie sumy, średniej, wyznaczanie najmniejszych i największych wartości ze zbioru oraz wiele, wiele innych. Wszystkie dostępne w aplikacji formuły można ze sobą łączyć, tworząc tym samym bardziej złożone wyrażenia, użyteczne podczas analizy danych. Stworzone przy użyciu programu arkusze mogą zostać zabezpieczone hasłem.

WPS Spreadsheets pozwala zapisywać arkusze do własnych formatów ET i ETT, a także XLS i XLT, kompatybilnych z aplikacją Excel w wersji 97\2000\XP\2003\2007\2010. Program potrafi również eksportować dokumenty do formatu PDF.

Uwaga!

  • Aplikacja WPS Spreadsheets nie jest dostępna do pobrania jako samodzielna aplikacja. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji pakietu biurowego WPS Office, którego jest ona składnikiem. Znaleźć go można w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 07.04.2016 10:36

Dlaczego nie umiem sumować liczb dziesiętnych, wychodzi wynik 0. Pomoże ktoś? Albo da namiar na inny darmowy arkusz kalkulacyjny?

Crazygod   8 #4 07.02.2015 11:35

@DannyBoy (niezalogowany): Polskie znaki można już wpisywać z klawiatury bez żadnych kombinacji.

  #3 24.11.2012 14:46

W Polsce ten program jest bezużyteczny - nie można wprowadzać polskich znaków z klawiatury ani daty w formacie d/m/y (narzucony format m/d/y)

  #2 22.08.2012 21:01

Bardzo dobry program provsdajfi jedka evakso . cvpeowks P osfrvsk _ 2012 . : )


Pozdrawiam .

  #1 13.04.2012 21:53

Mam pytanie do redakcji. Przy wejściu na stronę "Pakiety biurowe" lub "Edytory tekstu" wyskakuje mi plansza "Połączenie zostało zresetowane" i nie wiem czy to u mnie jest jakiś feler, czy jakaś awaria na linkach do tych stron. Tak jest już od dłuższego czasu