WSUS Offline Update 12.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WSUS Offline Update jest ciekawym narzędziem, pozwalającym tworzyć nośniki z aktualizacjami dla systemu Windows i pakietu Office, a następnie instalować je bez konieczności posiadania połączenia z Internetem.

Z pomocą programu możliwe jest stworzenie obrazu dysku z aktualizacjami, który po nagraniu na płytę lub pendrive'a pozwoli instalować poprawki na dowolnym komputerze. Takie rozwiązanie docenią z pewnością użytkownicy, którzy posiadają kilka komputerów i chcieliby zaoszczędzić czas poświęcany na pobieranie i instalację aktualizacji, bądź w ogóle nie dysponują połączeniem z Internetem.

WSUS Offline Update potrafi stworzyć nośnik, który zawierał będzie poprawki dla danej wersji językowej systemu Windows lub pakietu biurowego Office, pakiety zbiorczych aktualizacji Service Pack, biblioteki .NET Framework oraz definicje wirusów dla oprogramowania Microsoft Security Essentials lub Windows Defender.

Narzędzie obsługuje systemy Windows XP/Server 2003 (w tym edycje 64-bitowe), Windows Vista/Server 2008, Windows 7/Server 2008 R2, a także pakiety Office XP, 2003, 2007 i 2010.

Uwaga!

  • Najnowsza edycja nie wspiera starszych wersji systemu Windows oraz pakietu biurowego Office. Posiadaczy Windows XP oraz Office 2003 zachęcamy do skorzystania z wersji programu 9.2.1 możliwej do pobrania z poziomu linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Robi robotę ! Polecam idealny !
Brak
ocena użytkownika
12.12.2018 13:20 • Recenzja do wersji 11.5

Polecam idealny do tworzenia nośników z aktulizacjami jak się komus wgrywa z DVD windows 7 bo pendrive nie wykrywa !

Bardzo dokładny, niezawodny i znakomity zamiennik dla Windows Update.
Brak
ocena użytkownika
26.09.2017 09:07 • Recenzja do wersji 11.0.1

Rewelacyjny i bardzo pomocny program będący idealnym "zamiennikiem" dla usługi Windows Update, która od dłuższego czasu sprawia niemałe problemy. Zamiast wyszukiwać aktualizacje "w nieskończoność", WSUS potrafi skutecznie i bardzo dokładnie wyszukać tylko te poprawki, które wymagane są dla danego systemu: począwszy od aktualizacji systemu, przez Service Packi, aż po poprawki do pakietów Office a nawet biblioteki .NET Framework. Całość można zapisać na pendrivie, co pozwala w przyszłości na aktualizacje bez konieczności dostępu do sieci a co za tym idzie oszczędność transferu.
Program ten, mimo niewielkich rozmiarów i wersji 'portable', ma jeszcze jeden plus, o którym pisze sporo Internautów na różnych forach i który sprawdził się także i w moim przypadku, a mianowicie: po pierwszym jego użyciu usługa Windows Update ulega "naprawie" lub jak kto woli "odblokowaniu", i działa bez zarzutu.