Warsaw Game Show

Strona główna Aktualności

O autorze

Do imprezy Warsaw Game Show pozostał jeszcze niemal miesiąc ale warto już teraz o niej wspomnieć. W końcu aby uszczknąć dla siebie z puli nagród trzeba trochę potrenować. Warsaw Game Show to targi rozrywki multimedialnej ale nade wszystko turnieje dla graczy.

Sprawdzić swe umiejętności będzie można w grach: Call of Duty, Colin Mcrae Rally 2005, Doom 3, Midtown Madness, Painkiller, Soulcalibur II, WarCraft III, Dead or Alive 3, Need for Speed Underground II, StarCraft, StarWars Battlefront oraz oficjalny turniej FIFA Interactive World Cup, którego 3 zwycięzców pojedzie do Berlina na rozgrywki europejskie. Jako, że jest to impreza rodzinna nie zabraknie również rywalizacji rodzinnych - turnieje dla rodzin (tata + synek ;-) w gry konsolowe na Nintendo Game Cube i X-Box.

Oczywiście Warsaw Game Show to nie tylko impreza dla chcących zmierzyć się w turniejach. Na 3600 m2 znajdziemy wiele różnych atrakcji, m. in.: pokazy najnowszego sprzętu elektronicznego, pokazy najnowszych gier i filmów na 4 ogromnych ekranach podwieszonych pod sufitem, pokazy Cyfrowego Domu i Biura, a także polska premiera konsoli X-Box.

Warsaw Game Show odbędzie się w dniach 23 i 24 października w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie www.wgs-trm.pl.

© dobreprogramy
s