r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Warsaw Game Show

Strona główna Aktualności

Do imprezy Warsaw Game Show pozostał jeszcze niemal miesiąc ale warto już teraz o niej wspomnieć. W końcu aby uszczknąć dla siebie z puli nagród trzeba trochę potrenować. Warsaw Game Show to targi rozrywki multimedialnej ale nade wszystko turnieje dla graczy.

Sprawdzić swe umiejętności będzie można w grach: Call of Duty, Colin Mcrae Rally 2005, Doom 3, Midtown Madness, Painkiller, Soulcalibur II, WarCraft III, Dead or Alive 3, Need for Speed Underground II, StarCraft, StarWars Battlefront oraz oficjalny turniej FIFA Interactive World Cup, którego 3 zwycięzców pojedzie do Berlina na rozgrywki europejskie. Jako, że jest to impreza rodzinna nie zabraknie również rywalizacji rodzinnych - turnieje dla rodzin (tata + synek ;-) w gry konsolowe na Nintendo Game Cube i X-Box.

Oczywiście Warsaw Game Show to nie tylko impreza dla chcących zmierzyć się w turniejach. Na 3600 m2 znajdziemy wiele różnych atrakcji, m. in.: pokazy najnowszego sprzętu elektronicznego, pokazy najnowszych gier i filmów na 4 ogromnych ekranach podwieszonych pod sufitem, pokazy Cyfrowego Domu i Biura, a także polska premiera konsoli X-Box.

Warsaw Game Show odbędzie się w dniach 23 i 24 października w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie www.wgs-trm.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.