r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Waze - GPS, Maps & Social Traffic 4.34.1

Strona główna iOS Podróże i transport Nawigacja

Waze - GPS, Maps & Social Traffic to darmowa nawigacja samochodowa, w której bardzo ważną rolę odgrywa społeczność i dostarczane przez nią informacje.

Projekt okazał się na tyle ciekawy, że w pewnym momencie został przejęty przez firmę Google, która obecnie czuwa nad jego rozwojem. Aby skorzystać z aplikacji nie należy posiadać żadnego konta. Warto jednam je założyć. W tym celu możemy zalogować się za pomocą konta Facebook, bądź też stworzyć je ręcznie. Choć Waze jest pełnoprawną nawigacją, w tym z obsługą punktów pośrednich, to swój sukces zawdzięcza ogromnej i aktualnej bazie POI oraz informacjom o kontrolach i zmianach w ruchu.

Jego społeczności dostarcza danych w wielu krajach na świecie w tym w Polsce. Sam interfejs ułatwia dodawanie zgłoszeń jak i nawigację. Niestety nie wszystkie jego elementy zostały przetłumaczone. Korzystanie z Waze jest darmowe, nie znajdziemy tu jednak możliwości pobrania nawet fragmentów map do pamięci offline.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Użytkownicy Waze będą częścią paneuropejskiej sieci alarmowej

11
05.04.2017  •  Maciej Olanicki

Przejęta w roku 2013 przez Google aplikacja Waze, którą można określić mianem społecznościowej nawigacji samochodowej, ma na całym świecie oddaną rzeszę użytkowników. W Polsce jest ich jednak relatywnie mniej, głównie za sprawą popularności Yanosika, który opiera się na podobnych założeniach. To jednak użytkownicy Waze będą partycypować w ogólnoeuropejskim przedsięwzięciu, które ma uczynić sytuację na drogach bezpieczniejszą. European Emergency Number Association ogłosiło, że razem z Waze uruchomi program, w którym dane zbierane przez aplikacje będą służyły utworzeniu ogólnoeuropejskiego…

Aplikacje dla kierowców cz. 3 – aplikacje uzupełniające możliwości nawigacji

28
26.01.2016  •  Anna Rymsza

W dzisiejszym zestawieniu chcę przedstawić Wam kilka aplikacji, które uzupełnią możliwości Waszych nawigacji, albo które można do nawigacji wykorzystać, ale mają też dużo możliwości wykraczających poza prowadzenie po trasie. W niektórych przypadkach aplikacje te mogą pomóc zaoszczędzić czas lub pieniądze, choć jeśli szukacie sposobu na znalezienie tańszego paliwa, zajrzyjcie do pierwszego artykułu z serii. Yanosik – ostrzeganie, nawigacja i rejestrator Moim zdaniem najbardziej praktyczny z systemów ostrzegania kierowców i utrudnieniach na trasie i kontrolach to właśnie Yanosik, którego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.